Sensualna Julia Wieniawa w emocjonalnym teledysku! Klip do SMRC pełen czerni i mroku

2020-07-02 14:13 Patrycja Obarowska
Julia Wieniawa
Autor: Screen z filmiku na YT: Julia Wieniawa - SMRC (Official Video) / KayaxTV

Julia Wieniawa wraca ze zdwojoną siłą na muzyczny rynek! Dziewczyna o wielu talentach wydała swój kolejny singiel pełen głębokich przeżyć i emocji! Sensualna, wyginająca się do rytmu nowego hitu SMRC Julia Wieniawa w mrocznej balladzie! Ten teledysk z pewnością będzie emocjonalnym hitem!

Julia Wieniawa to chodzący wulkan energii i osobowość o wielu talentach! Popularna polska aktorka, modelka i piosenkarka w jednym. Dokładnie 02.07.2020 Julia powróciła na rynek muzyczny i wydała swój najnowszy hit zatytułowany SMRC! Mroczna ballada w wykonaniu młodej wokalistki jest pełna skrytych emocji, siły i ciemności! Teledysk do najnowszego singla hipnotyzuje i sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok! Elektroniczna, pogrążona w mroku ballada w wykonaniu Julii Wieniawy, w której słychać skrzypce potrafi wywołać gęsią skórę i zostać na długo w pamięci widza. Zarówno sama piosenka, jak i stworzony do niej teledysk świetnie się ze sobą synchronizują. Julia śpiewa o emocjach, które w tym samym momencie pokazuje poprzez ruchy. Wokalistka wygina się w nienaturalny sposób i chce przez choreografie pokazać siłę swojego najnowszego klipu do piosenki SMRC. Teledysk do nowości muzycznej od Julii zostawia szerokie pole do interpretacji, co tylko dodaje mu tajemniczości i mroku. 

Julia Wieniawa - premiera SMRC 

Julia Wieniawa swój najnowszy singiel SMRC wydała drugiego lipca 2020 roku. Piosenka kilka godzin od publikacji zebrała ponad 30 tysięcy wyświetleń. Czy najnowszy singiel ma szansę przebić hit Nie muszę, który w necie ma ponad 11 milionów odsłon? 

Najnowsze