Julia Tkacz - odpadła z The Voice Kids, a jej talent doceniono na świecie! Pamiętacie ją?

2020-03-26 10:59
Julia Tkacz
Autor: YouTube/ The Voice Kids Poland

Trzecia edycja hitowego programu The Voice Kids przyniosła nam wiele kolejnych muzycznych talentów. Jedną z wokalistek, które zachwyciły trenerów podczas Przesłuchań w ciemno, jest Julia Tkacz. Mimo że uczestniczka odpadła na etapie Bitew, jej występ wyróżniono w międzynarodowym podsumowaniu. Sprawdź szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Julia Tkacz w The Voice Kids pokazała, na co ją stać, czego efektem była możliwość kontynuowania przygody z programem aż do etapu Bitew. Pochodząca z Myszkowa młoda wokalistka zachwyciła trenerów brawurowym wykonaniem hitu z repertuaru Dua Lipy - Be The One. O przygarnięcie jej do swojej drużyny walczyli Cleo i Dawid Kwiatkowski. Po wspólnym zaśpiewaniu piosenki Co mi Panie dasz? z katalogu grupy Bajm, Julia Tkacz podjęła decyzję, że chce kontynuować swoją przygodę w programie u boku Cleo, która doprowadziła do zwycięstwa AniKę Dąbrowską w II edycji tego muzycznego show.

Trzecia edycja The Voice Kids obfitowała w wiele młodych talentów, dlatego Cleo miała bardzo trudne zadanie, musząc dokonać wyboru, których ze swoich podopiecznych chce zabrać do finału. Niestety, mimo faktu, że Julia Tkacz doskonale wypadła w muzycznej bitwie, wykonawczyni hitu Za Krokiem Krok podjęła decyzję, że chce kontynuować współpracę z Wiktorią Zwolińską. Nie przeszkodziło to jednak nastolatce w osiągnięciu sukcesu i to na skalę światową!

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Julia Tkacz - The Voice Kids

The Voice Kids to jeden z programów telewizyjnych, które cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że istnieje wiele kanałów na YouTubie poświęconych właśnie temu formatowi. Best of The Voice Kids to jeden z nich. Celebrując premierę nowego krążka Dua Lipy, jego autorzy stworzyli podsumowanie, ich zdaniem, najlepszych wykonań piosenek z jej repertuaru we wszystkich edycjach programy. Nie zabrakło w nim Julii Tkacz i jej Be The One. Gratulujemy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze