Uczestnicy Tańca z Gwiazdami na TikTok'u. Jak radzą sobie z zabawnymi wyzwaniami?

2020-03-25 16:03
Taniec z Gwiazdami
Autor: WBF

TikTok cieszy się ogromną popularnością. Dzięki aplikacji można nie tylko świetnie się bawić, ale również znaleźć kawałki, które szybko stają się lubiane. Do zabawy przyłączyli się także uczestnicy wiosennej 11. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Sprawdź, w poniższym artykule jak artyści radzą sobie nagrywając różne wyzwania. To będzie najlepsze, co dziś zobaczysz!

Taniec z Gwiazdami to muzyczny program o charakterze rozrywkowym. W tym roku, pojawiła się wiosenna 11. edycja show. W telewizji zostały wyemitowane dwa odcinki programu. W pierwszym wydaniu Tańca z Gwiazdami 2020 nie odpadła żadna z par. Natomiast w drugiej odsłonie, która odbyła się bez udziału publiczności z muzycznym show miały pożegnać się aż dwie pary. Tak się jednak nie stało, ponieważ za sprawą panującej pandemii koronawirusa w naszym kraju Telewizja Polsat podjęła decyzję o przerwaniu wiosennej edycji oraz przesunięciu jej prawdopodobnie na jesień 2020 roku. Taki krok został podjęty ze względu na bezpieczeństwo organizatorów programu, ale również uczestników i jurorów tanecznego show. Podczas drugiego odcinka, prowadzący Krzysztof Ibisz poinformował, że uczestnicy zawieszonej edycji będą mogli wystąpić w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami, jeśli tylko oczywiście będą chcieli.

W 11. edycji programu Taniec z Gwiazdami, wzięli udział znani artyści. Byli to m.in.: Julia Wieniawa, Nicole Bogdanowicz, Tomasz Oświeciński, Mikołaj Jędruszczak, Marcin Bosak, Anna Karwan, Milena Rostkowska-Galant, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk, Edyta Zając oraz Sylwia Lipka.

Anna Mucha do Krzysztofa Jonkisza: Jestem w tobie zauroczona!

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami na TikTok'u - jak sobie radzą?

Aplikacja TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych apek, którą można mieć na swoim smartfonie za darmo. Zabawne wyzwania, ciekawe challenge, czy energiczne układy taneczne - takich zadań podejmują się jej użytkownicy. Wśród tiktokerów są również gwiazdy z tanecznego show Taniec z Gwiazdami. Artyści podejmują się popularnych wyzwań w duetach z koleżankami lub kolegami z parkietu. Tancerka Lenka Klimentova razem z mężem Jankiem, wzięli udział w challenge'u do piosenki Hands Clapping. Wcześniej podczas prób do programu aktorka Julia Wieniawa nagrała tiktoka razem z tancerzem Jackiem Jeschke do refrenu z utworu Handsome Dancer - Coincidance. Co ciekawe, Jacek jest bardzo aktywny w aplikacji i co chwilę nagrywa zabawne filmiki. Można go zobaczyć w duecie z tańczącą Sylwią Lipką do kawałka U Can't Touch This.

Zobaczcie poniżej, jak w TikTok'owych wyzwaniach poradzili sobie artyści.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze