Julia Kostera spotyka się z Jakubem Pateckim!? Detektywi z TikToka nie mają wątpliwości

i

Autor: Screen z YT: Co po Ironmanie?? - Q&A, Akpa

Influencerzy

Julia Kostera spotyka się z Jakubem Pateckim!? Detektywi z TikToka nie mają wątpliwości

2023-09-07 13:19

Detektywi z TikToka odkryli niejedną tajemnicę ze świata celebrytów i influencerów. Mają nosa do związków, ciąż i życia osobistego. Tym razem na świecznik wzięli Julię Kosterę i Jakuba Pateckiego, których podejrzewają o związek. Według nich para od jakiegoś się ze sobą spotyka. O co chodzi? Wyjaśniamy!

Julia Kostera od jej udziału w projekcie "Team X" przez większość czasu była zajęta. Jej związek z Kacprem Błońskim pamięta chyba każdy. W końcu byli ikoniczną parą - nagrał nawet dla niej piosenkę. Niestety, finalnie poczuli, że to już najwyższa pora, aby zakończyć relację. Gdy influencerka zdążyła się pozbierać po rozstaniu, zakochała się w pracowniku Marcina Dubiela. Według pogłosek para rozstała się i obecnie Julia Kostera ma być szczęśliwą singielką - chociaż nie według detektywów z TikToka. Według ich śledztwa jest zakochana w Jakubie Pateckim - youtuberze, który nie tak dawno przeszedł Ironmana. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Julia Kostera nie chce nagrywać z Lexy Chaplin. Nie będzie robić niczego na siłę!

JAKI OUTFIT WAS TRIGGERUJE NAJBARDZIEJ?| RADIO ESKA Wywiadex

Julia Kostera i Jakub Patecki

Detektywi z TikToka wywęszyli już niejeden spisek czy związek. To oni stoją za odkryciem ciąży Weroniki Sowy czy też rozstania Murcix z Matterem. Tym razem poinformowali użytkowników TikToka o czymś zupełnie szokującym i niespodziewanym. Według ich teorii Julia Kostera spotyka się z Jakubem Pateckim. Oboje od dłuższego czasu mieli być singlami. Detektywi twierdzą, że wskazuje na to fakt, iż na filmie Pateca pojawiły się te same szczegóły, które znajdowały się w mieszkaniu pokazanym przez byłą członkinię Teamu X na jej Instagramie. Trzeba przyznać, że byłby to jeden z najbardziej zadziwiających związków influencerów w 2023 roku. Teraz tylko czekać, aż wyjawią, jaka jest prawda!

Listen on Spreaker.