Julia Kostera nie chce nagrywać z Lexy Chaplin. Nie chce robić niczego na siłę!

i

Autor: Akpa, screen z YT: uczę denisa jak być przeciętnym influ

Influencerzy

Julia Kostera nie chce nagrywać z Lexy Chaplin. Nie będzie robić niczego na siłę!

2023-05-26 15:50

W show-biznesie przyjaźnie szybko się rozpadają. Choć kiedyś Julia Kostera i Lexy Chaplin były bliskimi koleżankami, obecnie nie można powiedzieć tego samego. Była dziewczyna Kacpra Błońskiego powiedziała, jaki ma stosunek do zawodniczki High League. Nie chce nagrywać z nią filmów! O co chodzi? Wyjaśniamy!

Za czasów pierwszej edycji Teamu X, Julia Kostera i Lexy Chaplin były ze sobą naprawdę blisko. Przez długi okres po tym, jak projekt upadł, wciąż utrzymywały ze sobą kontakt. Zdarzało im się nagrywać wspólne materiały. Mimo to, po dłuższym czasie fani zauważyli, że i ta znajomość zaczyna się sypać. Była dziewczyna Kacpra Błońskiego ponownie potwierdziła, że pomiędzy nimi nie ma żadnej relacji. Wzięła udział w odcinku Natalii Karczmarczyk, podczas którego jasno powiedziała, jaki ma stosunek do freak fighterki. I choć można było się tego spodziewać, niektórzy stracili ostatnią nadzieję na to, że Team X jeszcze kiedyś nagra wspólny odcinek.

ZOBACZ TAKŻE: Natsu przyznała się do zazdrości o Lexy. Ta sprawa długo jej ciążyła!

No co Ty na to mały, chciałbyś te .... | Dokończ Piosenkę 12 #bigklamoty

Julia Kostera o Lexy Chaplin

Podczas jednego z najnowszych odcinków na kanale Natsu, dziewczyna Marcina Dubiela zapytała Julię Kosterę, z kim z Teamu X utrzymuje kontakt. Okazało się, że relacje z Kacprem Błońskim oraz Lexy są zakończone. Gdy Natalia Karczmarczyk zadała pytanie o wspólny film z Chaplin, youtuberka oznajmiła, że nie ma szans, aby coś takiego powstało. Jest zdania, iż skoro nie są koleżankami, spędzanie czasu pod kontent, nie miałoby najmniejszego sensu. W końcu nie ma co spotykać się ze sobą na siłę. Wygląda na to, iż nie ma co liczyć na reaktywację Teamu X. To musi być ogromny cios dla fanów!

ZOBACZ TAKŻE: Lexy spełniła marzenie fana. Czekał na to 222 dni!

A gdyby ktoś do Ciebie na przykład przyszedł, żeby nagrać film, to przyjęłabyś propozycję czy nie? - zapytała Natsu.

Nie, raczej nie. Uważam, że to bez sensu, jak nie mamy na co dzień kontaktu, tak się spotkać tylko nagrać film i tak sztucznie się do siebie uśmiechać, to by było bez sensu. Wydaje mi się, że ona by miała takie same odczucia. Że to jednak nie ma co na siłę robić takich rzeczy - podsumowała Julia Kostera.

Z kim mógłbyś walczyć we freak fightach? Rozwiąż nasz quiz i poznaj swojego przeciwnika

Pytanie 1 z 9
Oglądasz walki na Fame MMA, High League i KSW?