Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - Julia Kamińska wygrywa 5. odcinek.

Programy

Julia Kamińska wygrywa odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ibisz i Cyms pokonani!

2023-03-31 22:05

Julia Kamińska pokonała Krzysztofa Ibisza i Oskara Cymsa, którzy do tej pory nie mieli sobie równych. Gwiazda serialu BrzydUla tym razem była lepsza. Aktorka zupełnie zniknęła w windzie. Aż trudno uwierzyć, że ten barczysty raper to właśnie ona. W kogo się wcieliła? Sprawdź, co się działo w 5. odcinku.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - co się działo 31 marca 2023? Daria Marx wylosowała utwór szyty prawie na miarę, bo choć muzyka Christiny Aguilery w którą się wcieliła, jest jej bliska, to akurat ta piosenka wymaga dołożenia chrypy i rockowego zacięcia. Na szczęście niesztampowe metody dydaktyczne Agnieszki Hekiert pomogły Darii w wykonaniu utworu „Fighter”. Daniel Jaroszek jako Black zaśpiewał znany romantyczny utwór „Wonderful life”. Jego interpretacja okazała się wymagająca, bo wbrew tytułowi, utwór jest o wyjątkowym smutku. Oskar Cyms przyzwyczaił nas ostatnio do bardzo wysokiego poziomu, wygrywając 2 ostatnie odcinki. Czy w roli kobiecej jako Lana Del Ray również poradził sobie śpiewająco? Piosenka „Young and beautiful” odsłoniła jego kolejne oblicze. Piotr Stramowski również wylosował w tym odcinku kobietę. To nie pierwsze żeńskie wcielenie Piotrka, więc bez trudu wszedł w postać Christine Mcvie z Fleetwood Mac i zaśpiewał jej lekką, zwiewną piosenkę z lat 80-tych „Little lies”. Piątym wykonawcą tego odcinka był Krzysztof Ibisz. On również musiał zmierzyć się z kobiecym wcieleniem. Na naszych oczach przeistoczył się z charyzmatyczną ikonę popkultury Grace Jones i wykonał jej wielki hit „Ive seen that face before (Libertango)”, znany m.in. z filmu „Frantic”. To, co okazało się najtrudniejsze dla Krzysztofa w przygotowaniach do występu, to nauka chodzenia na szpilkach. Julia Kamińska przewrotnie, nie została kobietą. Tym razem miała okazję poczuć się super męskim twardzielem, wchodząc w postać Setha Binzera z Crazy Town. Podobnie jak wykonawca, z „lekkością motylka” wykonała utwór „Butterfly”. Natalia Janoszek dostała wdzięczny dziewczęcy utwór swojej imienniczki, Natalie Imbruglii. Pokazała na scenie jak pięknie się złości w piosence „Turn”, który wykonała w towarzystwie samego reżysera programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Bolesława Pawicy. Dwie Halinki Mlynkove na jednej scenie? Tak się zakończył występ Kasi Kołeczek, która wylosowała utwór zespołu Bratanki i pięknie wyśpiewała znany całej Polsce przebój „W kinie w Lublinie Kochaj mnie”. Wejście oryginału na scenę okazało się niezwykle wzruszające dla obu pań, a to jeszcze nie koniec niespodzianek, bo Halinka usiadła potem w jury i oceniła występ Kasi. 

Halina Mlynkova się rozdwoiła. Szokujące sceny w Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Halina Mlynkova w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Julia Kamińska triumfuje w 5. odcinku

Odcinek wygrała Julka Kamińska jako Seth Binzer. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Akuratna, która zajmuje się pomocą chorym dzieciom, z którą współpracuje już od wielu lat. - Muszę przyznać, że w ogóle nie widzę Julki. Znakomicie to zrobiłaś i szacunek dla całego zespołu FX. Mam sentyment do tamtych czasów, w których był też np. Limp Bizkit, cały w ogóle new metal. Każdy chciał być takim gangsterem. Ogromnie ci tego zazdroszczę. Nie mam co więcej powiedzieć. Świetnie zrobione, pełna profeska, Chyba nigdy tak nie widziałem Julki, jak dzisiaj ciebie nie widzę – podsumował jej występ Paweł Domagała. 

Julia Kamińska na odważnych zdjęciach. Te kadry rozpalają wyobraźnię!

Sonda
Oglądasz nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odc. 5. WYNIKI

Tabela wyników w 5. odcinku:

  1. Julia Kamińska
  2. Daria Marx
  3. Natalia Janoszek
  4. Oskar Cyms
  5. Daniel Jaroszek
  6. Kasia Kołeczek
  7. Piotr Stramowski
  8. Krzysztof Ibisz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE