Julia Bossque

i

Autor: materiały prasowe ZPR Julia Bossque wydała piosenkę Don't collapse

Julia Bossque z nową piosenką. Don't collapse to hymn o toksycznej miłości

2022-06-30 16:23

Don’t Collapse to jedna z ostatnich piosenek, którą Julia Bossque nagrała z Didim. W zimowe poranki, na starym Mokotowie w towarzystwie kawy i croissantów, udało się nagrać kawałek Don’t collapse, który mówi o toksycznej relacji Julii z jej ostatnim chłopakiem. To może być niespodziewany hit 2022 roku!

Kiedy dwa lata temu Julia Bossque wydała swój pierwszy singiel Parlez vous Francais, na jednej z imprez promujących utwór poznała fantastycznego DJ'a- Didi Lez’a. Wokalistka od razu poczuła, że jego energia jest niesamowita od razu poprosiła go o akompaniament muzyczny do jednego z jej występów podczas salonów kulturalnych, które organizowała w Warszawie pod nazwą Towarzystwo Przyjaciół Kilku. Energia między nimi była elektryzujące, więc Julia postanowiła zacząć współpracę z Didim. Pierwszy wspólny występ miał miejsce w 2020 r. w warszawskim klubie Weles - wtedy Julia zaśpiewała ich pierwszą wspólną piosenkę Fado Poltugesz. Publika wyraziła wielki zachwyt tą piosenką ,więc wokalistka i producent zaplanowali dalszą współpracę. Tak powstała Don't collapse. Posłuchajcie piosenki niżej w tym artykule.

ZOBACZ TAKŻE: Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Julia Bossque - kim jest?

Julia Bossque, znana rowniez jako Julia Bosski-Przybora, przeprowadziła się do Francji, gdzie jako DJ-ka podbija parkiety kultowych miejsc. Dotychczas wydawała jako wokalistka w nurcie jazz-popu. Jako DJ-ka rezydentka jednego z ulubionych hoteli Francji- Hotelu Amour, rozkręca imprezy w Paryżu i Nicei.