Juice WRLD przewidział swoją śmierć?! Rapuje o tym w piosence Smile z The Weeknd

2020-08-12 12:29 Rafał Wróblewski
The Weeknd i Juice WRLD o miłości, wierności i uśmiechu. Przejmująca historia w hicie Smile
Autor: screen z filmu na YouTube: Juice WRLD & The Weeknd - Smile (Official Video) / YouTube.com/Juice WRLD The Weeknd i Juice WRLD o miłości, wierności i uśmiechu. Przejmująca historia w hicie Smile

Smile - wspólny utwór The Weeknd oraz Juice WRLD już wkrótce może stać się najważniejszym hitem na świecie. Jak brzmi kolejny utwór z pośmiertnej płyty Juice'a? Przekonajcie się słuchając i oglądając teledysk - na ESKA.pl!

Smile, to owoc współpracy Juice WRLD z The Weeknd. Utwór został wydany jako szósty singiel z pośmiertnego albumu Juice WRLD, zatytułowanego Legends Never Die. Piosenka została nagrana na przełomie 2017-2018 roku, a demo zatytułowane Sad wyciekło do sieci w lipcu 2020 roku. Prawie miesiąc później utwór został wydany w oficjalnej wersji, jako Smile. Nie brakuje opinii, że Juice WRLD przewidział swoją śmierć. Artysta rapuje w utworze Smile: Diabeł na ramieniu mówi mi, że wkrótce umrę / Nie chcę, by to miało na ciebie jakiś wpływ / Ale nie wiem, może po prostu wpadam w paranoję / Chcę dla ciebie tego, co najlepsze, chcę to, co z ciebie zostało. W zwrotce The Weeknd słyszymy: Po prostu chciałbym zobaczyć, jak się uśmiechasz.

Juice WRLD i The Weeknd - piosenka Smile

We wrześniu 2019 roku Juice WRLD zasugerował na Twitterze, że pracuje z The Weeknd nad wspólnym materiałem: Gdybyśmy nagrali coś razem, mamy diamentową płytę w kieszeni. W dniu premiery singla Smile, The Weeknd napisał na Twitterze: Chciałbym, abyśmy mogli razem świętować wydanie tej piosenki.

Niedawno ukazał się pośmiertny album Juice WRLD, „Legends Never Die”, który zadebiutował na szczycie Billboard 200 oraz zanotował najlepszy tydzień premierowy w 2020 roku.

Najnowsze