Juice WRLD - teledysk nieżyjącego rapera z ukochaną. Jest pełen niepublikowanych nagrań!

2020-05-29 15:39 MK
Juice WRLD
Autor: YouTube/ Lyrical Lemonade

Choć ciężko w to uwierzyć, niebawem minie dokładnie pół roku od chwili, kiedy świat obiegła informacja, że Juice WRLD nie żyje. Do sieci trafił wideoklip zrealizowany do drugiego pośmiertnego singla rapera. W premierowym wideo wykorzystano niepublikowane dotąd nagrania muzyka z jego ukochaną. Fani właśnie takiego chcą go zapamiętać! Więcej na ESKA.pl.

Juice WRLD - nowy teledysk rapera trafił do sieci niespełna pół roku po wstrząsającej informacji, że 21-letni raper nie żyje. Uznawany za jednego z czołowych przedstawicieli zagranicznej sceny hip-hopowej Juice WRLD odnosił sukces za sukcesem. Sama Nicki Minaj zaproponowała mu wyruszenie we wspólną trasę koncertową, a Ellie Goulding zaprosiła do studia nagraniowego, by stworzyć kawałek Hate Me. Rapera mogliście również słuchać w Radiu ESKA. Jego kawałek Lucid Dreams, w którym wykorzystano sample z hitu Stinga otworzył mu wrota do międzynarodowej sławy i sprawił, że artystę doceniła także branża muzyczna.

8 grudnia to fatalny dzień dla wszystkich fanów Jarada Anthony'ego Higginsa, bo tak naprawdę nazywał się raper. Tego dnia, niedługo po wylądowaniu w Chicago, amerykański muzyk zmarł. Informacja ta wstrząsnęła całym światem muzyki. Wielbiciele rapu mówili nawet o klątwie młodych raperów. Jedna z teorii mówiła też o tym, że Juice WRLD przewidział swoją przyszłość w kawałku poświęconym innemu zmarłemu przedstawicielowi młodej generacji raperów - XXXTentaciona.

FANKA nie lubi rapu?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Juice WRLD - teledysk z ukochaną

Rodzina i współpracownicy rapera robią wszystko, by pamięć o nim nie wygasła. Swoją premierę miał własnie jego drugi pośmiertny singiel Tell Me U Luv Me, w którym gościnnie pojawił się Trippie Redd. Za produkcję odpowiadają Nick Mira oraz OK Tanner z Internet Money. Do kawałka powstał teledysk w reżyserii Cole’a Bennetta, w którym wykorzystano niepublikowane dotąd materiały wideo Jarada z ukochaną - Ally Lotti.

Najnowsze