Juice WRLD - OSTATNIE chwile życia rapera. Nagrali filmik w samolocie [WIDEO]

2019-12-09 12:43 RW
Juice WRLD - OSTATNIE chwile życia rapera. Nagrali film w samolocie [WIDEO]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy /// https://twitter.com/Akademiks/status/1203779087342292992 Juice WRLD - OSTATNIE chwile życia rapera. Nagrali film w samolocie [WIDEO]

Wiadomo, jak wyglądały dokładnie ostatnie chwile życia rapera. Juice WRLD wraz ze swoimi przyjaciółmi, prywatnym odrzutowcem, leciał z Los Angeles do Chicago. Wszystko uwiecznił jeden z przyjaciół 21-letniego rapera i wrzucił nagranie z wnętrza samolotu do sieci. Przekonajcie się sami, że nic nie zwiastowało tej tragedii.

Nie żyje Juice WRLD. Śmierć gwiazdy, która uważana była za jedno z największych objawień muzycznego rynku, wstrząsnęła dziennikarzami, fanami, ale również innymi artystami. Ci momentalnie na profilach w serwisach społecznościowych oddali hołd tragicznie zmarłemu artyście. 21-letni raper doznał ataku chwilę po wylądowaniu prywatnym odrzutowcem na lotnisku w Chicago. Świadkowie mówią, że muzyk miał krwawić z jamy ustnej. Juice WRLD został błyskawicznie przetransportowany do miejscowego szpitala. Media w Stanach Zjednoczonych, powołując się na śledczych w momencie przewiezienia do szpitala był przytomny. Ostatecznie nie udało się go uratować, a czynności procesowe mają wskazać przyczynę śmierci 21-latka. 

Jarad Anthony Higgins, bo tak naprawdę nazywa się Juice WRLD, podróżował z przyjaciółmi z Los Angeles do Chicago. W sieci znalazły się filmy z wnętrza prywatnego samolotu, którym leciał wykonawca hitu Lucid Dreams.

Juice WRLD - OSTATNIE chwile życia rapera

Juice WRLD na kilka godzin przed śmiercią opublikował zdjęcie na swoim Facebookowym Stories. Teraz w sieci pojawiło się wideo, które może przyprawić o gęsią skórkę. Przyjaciele artysty wrzucili do internetu nagrania z wnętrza prywatnego samolotu, w którym przebywał raper chwilę przed śmiercią. DJ Akademis opublikował filmik, na którym Juice WRLD żartuje sobie ze swojego kolegi oblewając go wodą z butelki. Świadkowie zdarzenia pisali, że nic nie zapowiadało tragedii, do której doszło chwilę po wylądowaniu. U rapera nie było widać symptomów choroby bądź złego samopoczucia. 

Ostatnie chwile życia rapera zostały uwiecznione na poniższym wideo:

DJ Akademiks wrzucił do sieci drugi film, na którym pokazał całą załogę lecącą wspólnie z Juice WRLD. W opisie wideo czytamy: - Wyglądało na to, że wszystko jest w porządku i każdy, łącznie z nim, był w dobrym humorze. Dopóki nie wylądowali:

Najnowsze