Juice WRLD - kim jest raper, który wystąpi z Nicki Minaj w Polsce?

2019-01-25 12:34 M.C.
Juice WRLD - kim jest raper, który wystąpi z Nicki Minaj w Polsce?
Autor: fot./screen/youtube.com/Lyrical Lemonade Juice WRLD - Armed & Dangerous

Nicki Minaj wystąpi w Polsce już 24 lutego! U jej boku pojawi się Juice WRLD. Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest ten raper.

Juice WRLD - raper wystąpi w Polsce wraz z Nicki Minaj 24 lutego. Amerykanka przyjeżdża do naszego kraju w ramach trasy Queen. Koncert w Łodzi będzie pierwszą wizytą raperki w naszym kraju. Nicki Minaj nie bez powodu zdecydowała się zabrać ze sobą Juice WRLD. Warto już teraz dowiedzieć się, kim jest ten młody artysta.

Kim jest Juice WRLD?

Juice WRLD naprawdę nazywa się Jared Higgins. Urodził się 2 grudnia 1998 roku w Chicago. Wychowywał się w dzielnicy Calumet Park, gdzie od dziecka miał styczność z muzyką - w domu skupiał się na pianinie, perkusji i gitarze, a rap poznawał u swoich kuzynów, gdyż jego matka nie pozwalała mu słuchać tego rodzaju muzyki.

Nicki Minaj oszukana przez fałszywego organizatora koncertu

W hip-hop mógł się bez przeszkód zaangażować dopiero będąc w liceum. W 2015 roku, jeszcze pod pseudonimem JuicetheKidd, zamieścił w sieci numer Forever. Tym kawałkiem udowodnił, że ma wielki talent. Potem jego kariera nabrała tempa. Juice WRLD wydał mixtape'y 9 9 9 oraz Wrld on Drugs, a w 2018 swój pierwszy album - Goodbye & Good Riddance. Dziś, zaledwie 20-letni Juice WRLD jest uznawany za jednego z najlepszych młodych raperów ostatnich lat. Wie to też Nicki Minaj, która postanowiła ruszyć z nim w trasę koncertową.

Juice WRLD - największe hity

Juice WRLD ma już na koncie kilka wielkich hitów. To między innymi utwory Lucid DreamsArmed & DangerousAll Girls Are The Same. Polscy fani liczą, że raper wykona te kawałki podczas koncertu z Nicki Minaj w Łodzi. Posłuchacie ich poniżej.

Najnowsze