Nicki Minaj w Polsce 2019 - bilety, cena, data

2018-12-21 11:03
Nicki Minaj w Polsce 2019 - rozpoczęcie sprzedaży biletów. O jej przyjeździe do Polski zrobiło się bardzo głośno!
Autor: Fot. Materiały prasowe Nicki Minaj

Punktualnie o godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy w Polsce koncert Nicki Minaj. Królowa rapu przyjedzie do naszego kraju dopiero w przyszłym roku, ale już teraz zainteresowanie jej pierwszym występem jest przeogromne.

Nicki Minaj to gorące nazwisko w świecie hop-hopu i najsłynniejsza współczesna raperka. Nic dziwnego, że jej pierwszemu koncertowi w Polsce towarzyszy tak duże zainteresowanie. Na profilach społecznościowych jednego z fanclubu artystki w Polsce oraz organizatora wydarzenia można przeczytać komentarze w stylu: 'Tyle na tę chwilę czekałam', 'Czy ja właśnie umarłam? Czy jeszcze żyję? Tak poważnie, serio serio?' czy krótkie 'Hurra!'. Fani już organizują się na przyjazd i wymieniają informacje o tym, na jakie miejsca najlepiej kupić bilety. Wielu z nich docenia także to, że razem z Nicki Minaj przyjedzie Future - jeden z największych amerykańskich raperów. Na scenach całej trasy o nazwie 'NickiHndrxx' wystąpią razem. 

[AKTUALIZACJA 21.12.2018]

Raper Future odwołał wszystkie swoje występy, dlatego nie zobaczymy go na łódzkim koncercie Nicki Minaj w Atlas Arenie. Zastąpi go Juice WRLD.

Nicki Minaj i Future w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce

Autor: brak danych

  NickiHndrxx stanie się obowiązkowym wydarzeniem dla fanów sceny modern hip hopu. Spektakularną amerykańską produkcję koncertową będzie można zobaczyć 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Zdobywczyni prestiżowych nagród, Nicki Minaj znana z wyjÄ

Nicki Minaj - pierwszy koncert w Polsce

Nie tylko fanom towarzyszy wielkie wow! Niektóre media spekulowały już kilka czy kilkanaście  godzin przed oficjalnym ogłoszeniem, że artystka przyjedzie tym razem także do Polski. Gdy informacje się potwierdziły, odetchnęły z ulgą. - Zainteresowanie fanów i mediów koncertem Nicki Minaj można porównać do poruszenia, jakie towarzyszyło im przy ogłoszeniu występów Justina Biebera i Justina Timberlake'a - zauważa Janusz Stefański a agencji Prestige MJM, organizującej przyjazd do Polski Nicki Minaj.

Nicki Minaj w Polsce 2019 - bilety, ceny

Fani już mogą kupować bilety. Do wyboru mają trzy sposoby ich nabycia: poprzez stromy bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju. - Radzimy nie czekać na ostatnią chwilę z zakupem, bo one szybko mogą się skończyć - mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. W ofercie są bilety w cenach regularnych na płytę za 229 i 335 zł oraz na trybuny za 225 i 345 zł. Dla największych fanów Nicki Minaj i Future przygotowano także pakiety VIP. Koncert Nicki Minaj i Future odbędzie się 24 lutego 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. 

Źródło: materiały prasowe

Najnowsze