Nicki Minaj oszukana przez fałszywego organizatora koncertu

2018-11-26 15:54 k.w.
Nicki Minaj
Autor: Getty Images Europe/Associated Press/East News Nicki Minaj

Światowa raperka Nicki Minaj została okrutnie oszukana. Przeleciała tysiące kilometrów na koncert tylko po to, aby odwołać swój występ. Szczegóły na ESKA.pl

Nicki Minaj została zaproszona na Djakarta Warehouse Project China Festival, na którym miała wystąpić. Festiwal odbywał sie w weekend 17-18 listopada. Dopiero po przylocie do Szanghaju, dowiedziała się o przekręcie, który zmusił ją do odwołania koncertu.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Nicki Minaj odwołała koncert - dlaczego?

Po przylocie do Szanghaju, raperka dowiedziała się, że koncert, podczas którego miała wystąpić, nie jest organizowany przez tego samego organizatora co balijski, grudniowy festiwal Djakarta Warehouse Project. Twórcy chińskiego odpowiednika muzycznego show, skradli podobno znak towarowy DWP i podszywali się pod znane wydarzenie.

Nicki Minaj oszukana

Oczywiście organizatorzy imprezy twierdzą, że dostali pozwolenie na użycie tego znaku, jednak to nie przekonało Nicki, która odwołała swój występ. Artystka przeprosiła fanów i zapewniła, że z pewnością wróci do Chin, ale wtedy kiedy festiwal zostanie stworzony legalnie. Zadziwiające jest to, że ani raperka ani sztab jej współpracowników, nie sprawdzili wiarygodności organizatora.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11. Kiedy nowy sezon programu?

Najnowsze