Jubël w Polsce. Kiedy i gdzie koncert charyzmatycznego duetu? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-08-07 14:16
Jubel
Autor: materiały prasowe

Koncert Jubël w Polsce to wydarzenie, którego nie mogą przegapić nie tylko najwięksi fani duetu, ale fani muzyki w ogóle. Wszystkie szczegóły dotyczące wizyty artystów w naszym kraju podrzucamy poniżej.

Jubël w Polsce. Szwedzki duet popowy z Halmstad, który powstał dzięki współpracy Sebastiana Atasa i Victora Sjöströma, wystąpi w naszym kraju. Obaj muzycy przed powstaniem zespołu zarówno przez wiele lat pisali, produkowali i wydawali muzykę, ale dopiero kiedy zaczęli razem pracować stworzyli nowe brzmienie, które charakteryzuje Jubël. Zespół odniósł wielki sukces dzięki singlowi Illusion, który był ścieżką dźwiękową w globalnej kampanii HM. Przełomowym momentem w ich karierze był jednak cover Dancing in the Moonlight, w oryginale nagranego przez Kinga Harvesta w 1972. Jak do tej pory wersja Jubël ma ponad 100 milionów odtworzeń na Spotify, a latem 2018 roku znalazła się w pierwszej 50 Spotify najczęściej odtwarzanych utworów w ponad 5 krajach. Sprawdźcie, kiedy duet wystąpi w Polsce.

Lady Gaga - trasa Chromatica Ball. Koncert w Düsseldorfie

Jubël w Polsce - data i miejsce

Jubël wyruszyli w światową trasę, w ramach której zawitają także do Polski. Show artystów zaplanowano na 16 września 2022 roku w warszawskim klubie Hybrydy.

Jubël w Polsce - bilety

Bilety w cenach od 60 do 85 złotych można kupować za pośrednictwem strony LiveNation.pl.

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze