Jonatan - stworzył kilka hitów innym artystom, teraz znalazł swoją drogę. Złap mnie HITEM?

i

Autor: Jonatan Chmielewski / e-muzyka Jonatan - stworzył kilka hitów innym artystom, teraz znalazł swoją drogę. Złap mnie HITEM?

Jonatan - stworzył hity innym artystom, teraz znalazł swoją drogę. Złap mnie HITEM?

2022-05-28 12:23

Jonatan Chmielewski to artysta, który współpracował z najpopularniejszymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Oprócz tego współtworzył jeden z najbardziej znanych projektów muzycznych w naszym kraju, czyli MIYO. Producent postanowił zrobić kolejny krok w swojej owocnej karierze i nagrał numer, w którym sam śpiewa! Jakie są tego efekty? Doskonałe, o czym możecie przekonać się na własne uszy już teraz!

Jonatan wraca z mocnym uderzeniem i tym samym stawia mocny krok na muzycznym rynku. Ceniony przez popularne polskie gwiazdy producent pochwalił się właśnie pierwszym wydanym oficjalnie utworem, w którym sam śpiewa! Za sprawą piosenki Złap mnie podsumowuje swoją dotychczasową działalność, pokazując jednocześnie, że wchodzi w zupełnie nowy etap. Porusza także temat poświęcenia, które czasami było za duże, dlatego teraz postanowił skupić się wyłącznie na sobie.

Gromee i Antonia proszą świat o więcej miłości. Send Me Your Love HITEM LATA 2022?

GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD - Ale to już było! #49

Jonatan - kim jest?

Jonatan, czyli Jonatan Chmielewski, którego możecie znać jako połowa duetu producenckiego MIYO. W ramach tego projektu współtworzył takie hity jak Cały świat z Young Igim, Choker z Bedoesem czy radiowe hity Będzie lepiej z Tymkiem, a także Uzależniony, Smolastego. Jonatan Chmielewski to również Don Juan Wielki. Skąd pomysł na śpiewanie? Jak sam mówi: dopiero teraz - muzycznie, to prawdziwy ja. 

Jonatan - piosenka Złap mnie

Złap mnie, jest pierwszym singlem śpiewającego Jonatana Chmielewskiego. Utwór wraz z teledyskiem swoją premierę miał 26 maja 2022 i w krótkim czasie doczekał się ponad dwustu pozytywnych komentarzy. Dobre słowo napisała między innymi Honorata Skarbek, czy Magda Bereda. Napisała też Julia Żugaj, której Jonatan Chmielewski wyprodukował ostatnio utwór Wiosenny bez. 

Piszą też internauci, którzy nie mogą doczekać się płyty Jonatana. A co sam zainteresowany mówi w tym temacie? Zdradził nam, że są takie plany, ale wszystko po kolei. Kolejny singiel już w drodze, a póki co popularność zyskuje nowowydany utwór Złap mnie:

Sonda
Złap mnie - podoba Ci się piosenka Jonatana?