Jonatan nigdy nie zawodzi. Po hicie z Gibbsem wydał numer z Louisem Villainem!

i

Autor: Spontan Productions / materiał prasowy Jonatan nigdy nie zawodzi. Po hicie z Gibbsem wydał numer z Louisem Villainem!

KAWAŁEK "WIFI" O TĘSKNOCIE

Jonatan nigdy nie zawodzi. Po hicie z Gibbsem wydał numer z Louisem Villainem!

2024-05-29 13:08

Po świetnie przyjętym utworze "Jackpot" nagranym wspólnie z Gibbsem, Jonatan prezentuje "WiFi"! W tym dynamicznym, ale jednocześnie refleksyjnym singlu gościnnie udzielił się charyzmatyczny Louis Villain.

Spis treści

  1. Jonatan i Louis Villain - piosenka WiFi

Nowości Muzyczne 2024: Jonatan Chmielewski nie zawodzi i spełnia oczekiwania fanów. Producent po tym, gdy wydał mnóstwo hitów dla innych artystów, teraz postanowił skupić się na swoim materiale. Efektem połączenia dwóch unikalnych stylów artystów, czyli właśnie Jonatana i Louisa Villaina, jest prawdziwa bomba emocjonalna. Całość uzupełnia nastrojowy teledysk zrealizowany na niezwykle malowniczej Sri Lance autorstwa Marcina Kopca z Mort Video i samego producenta muzycznego. Parafrazując słowa numeru: "potrzebujecie takiej muzyki tak jak hasła do WiFi"?

Kinny Zimmer od "Rozmazanej kreski" zapowiada płytę. Tak brzmi kawałek "Furia"

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń

Jonatan i Louis Villain - piosenka WiFi

"WiFi" to drugi singiel Jonatana promujący jego nadchodzący album producencki, na którym artysta udziela się również wokalnie. Kogo możemy spodziewać się gościnnie w kolejnym numerze? Przekonamy się już niebawem!

Indie oczami Jonatana i Gibbsa. Piosenka "Jackpot" hitem jak "Stan"?

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Lubicie je do dzisiaj