Kinny Zimmer od Rozmazanej kreski zapowiada płytę. Tak brzmi kawałek Furia

i

Autor: SBM LABEL Kinny Zimmer od "Rozmazanej kreski" zapowiada płytę. Tak brzmi kawałek "Furia"

NOWOŚĆ

Kinny Zimmer od "Rozmazanej kreski" zapowiada płytę. Tak brzmi kawałek "Furia"

2024-05-29 12:45

Kinny Zimmer – autor „Rozmazanej kreski”, czyli jednego z największych viralowych hitów ostatnich lat opublikował nowy singiel, który zapowiada jego kolejną płytę w wytwórni SBM.

Nowości Muzyczne: 29 lutego odbyła się premiera pierwszego po dłuższej przerwie singla artysty pt. „WINDA”, który zwiastował powrót Kinniego do pracy nad nowym materiałem. Dziś wiadomo już, że był to tylko przedsmak przed wprowadzeniem fanów do uniwersum “FURII”. Premierowy, tytułowy singiel z albumu to zaproszenie do innej rzeczywistości, w której tajemnicza fabuła filmowa przenika się z symulacją rodem z gry komputerowej. Bohaterem uniwersum jest nie tylko Kinny i producent jego płyty, Kaptur, ale również m.in. Furia Boy, będący jednocześnie maskotką i przewodnikiem w otchłani alternatywnego świata. Singiel “FURIA” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a pełny album pod tym samym tytułem usłyszymy w 2024 roku.

Pedro, Pedro, Pedro śpiewają wszyscy! Za ten megahit odpowiada... Polak!

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń

Kinny Zimmer - kariera, piosenki

Kinny Zimmer zadebiutował w 2020 roku singlem “Jadę Nocą Na Mazurach”, na którym gościnnie pojawił się Szpaku. Przełomowym momentem jego kariery było dołączenie do akcji SBM Starter oraz viralowy utwór “Rozmazana kreska”. Na początku 2022 roku, Kinny oficjalnie dołączył do wytwórni SBM, publikując swój pierwszy utwór “Benz-Dealer” ze zwrotką Quebonafide, a następnie wziął udział w projekcie “Hotel Maffija 2”. Kolejnym ważnym momentem w karierze artysty było wydanie debiutanckiej płyty pt. “LETNISKO”. Album już w dniu premiery pokrył się złotem, a obecnie ma status platynowej płyty.

Kinny Zimmer - piosenka Furia