JoJo Siwa zaskoczyła naturalnym wydaniem! To koniec cukierkowej metamorfozy?

2020-05-19 17:19 PO
Jojo Siwa
Autor: Tom Donoghue/Polaris Images/East News

JoJo Siwa pokazała się w sieci w kompletnie nowej odsłonie, która zszokowała jej fanów i zatrzęsła całym internetem! Nowy wygląd gwiazdy sugerowałby, że jej tęczowy i energiczny styl bycia poszedł w zapomnienie i od teraz JoJo chcę wyglądać jak typowa nastolatka! Czyżby gwiazda Nickelodeon wyrosła z cukierkowego oblicza czy może inny wygląd to początek nowego projektu?

JoJo Siwa to gwiazda wielkiego formatu. Amerykańska piosenkarka, tancerka i influencerka w jednym ma zaledwie 17 lat i jest idolką dla większości nastolatek! Kojarzona z kultowym, cukierkowym wyglądem, który dodaje jej energii, iskry, a także charyzmy. JoJo Siwa w oczach swoich fanów to chodzący wulkan energii, postać niesłychanie kolorowa i pozytywna, która podkreśla swoją siłę szalonymi stylizacjami, wysokim kucykiem i kokardami we włosach. Jednak jeden z nowszych filmików, który został opublikowany przez gwiazdę na TikToku wzbudził wiele kontrowersji od strony fanów, ponieważ JoJo Siwa pokazała się w kompletnie nowej odsłonie, której oni jeszcze nie znali. Gwiazda Nickelodeon wstawiła popularny, tiktokowy trend, w którym patrzy na siebie w lustrze, przeciera je, a zaraz po tym, wygląda już kompletnie inaczej. Z kolorowej, szalonej dziewczyny po kilku sekundach pojawia się JoJo Siwa wyglądająca jak typowa nastolatka. Ma na sobie zwykły luźny t-shirt, brak makijażu i rozpuszczone luźno włosy. Dodatkowo gwiazda napisała pod filmikiem - Jutro są moje urodziny. Czy ta szokująca metamorfoza to tylko zwykły trend czy może początek czegoś nowego?

JoJo Siwa w nowym wydaniu. Gwiazda rozpuszcza włosy

JoJo Siwa i jej nowy wizerunek sprawił, że fani gwiazdy poczuli się zdezorientowani. Być może klasyczny, bardziej zrelaksowany wygląd to tylko chwilowa metamorfoza, jednak może również oznaczać koniec współpracy z Nickelodeonem, która trwa od 2017 roku oraz porzucenie cukierkowego stylu bycia i rozpoczęcie nowej ścieżki kariery wraz z 17 urodzinami.

Domowe Granie: Magda Bereda
Najnowsze