Jojo Siwa

i

Autor: Tom Donoghue/Polaris Images/East News

16-latka chwali się domem za miliony! Jojo Siwa pokazała na YouTube swoją posiadłość

2020-01-13 16:08

Jojo Siwa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodszego pokolenia w Stanach Zjednoczonych! Amerykańska tancerka, wokalistka, a także gwiazda sceny Youtubowej nagrała filmik pod tytułem "House Tour", w którym chwali się swoim obserwatorom nowo nabytą willą.

Jojo Siwa to 16-letnia dziewczyna o wielu talentach. Na co dzień zajmuje się tańcem, śpiewem, aktorstwem oraz swoimi szeroko rozwiniętymi portalami społecznościowymi. Jednak początkowo popularność przyniósł jej program "Taniec, marzenie mojej mamy", w którym trenowała wraz z innymi dziewczynami pod okiem słynnej choreografki Aby Lee. Jojo Siwa to istna gwiazda młodego pokolenia. Na swoim kanale w serwisie YouTube ma aż 10,5 miliona subskrypcji, a jej konto na Instagramie obserwuje prawie 9 milionów użytkowników. Te liczby mówią same za siebie i pokazują tylko, że Jojo Siwa jest uwielbiana przez swoich fanów. Dziewczyna cały czas spełnia się pod kątem muzycznym, nagrywa nowe piosenki, które cieszą się dużym rozgłosem, chociażby utwór "Bommerang", który jest na pierwszym miejscu na Spotify wśród piosenek gwiazdy. Rok 2019 był dla Jojo fenomenalny. Odbyła się wówczas jej trasa koncertowa, podczas której odbyło się prawie 150 koncertów. Z wyliczeń magazynu "Billboard" Jojo Siwa dzięki temu tournee zarobiła aż 27 milinów dolarów.

Dom za miliony!

Pod koniec grudnia Jojo Siwa zamieściła na swoim kanale kilkunastominutowe wideo w formie vloga, w którym dokładnie pokazuje swoim fanom nowy dom. Dziewczyna chciała jak najlepiej zainwestować zarobione pieniądze, dlatego też zdecydowała się na taki krok. "House Tour" w jej wykonaniu cieszy się naprawdę ogromną popularnością, ponieważ ma już ponad 2 miliony wyświetleń. Pomimo to fani nie mają szansy wypowiedzieć się pod filmikiem, ponieważ sekcja komentarzy została przez dziewczynę wyłączona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE