Jojo - nowa twarz polskiego rapu. Mocny kawałek debiutanta!

2020-02-11 16:43 MK
Jojo
Autor: materiały prasowe

Jojo debiutuje singlem "Będzie co będzie". Raper, który występował na jednej scenie z B.R.O, Reto i Vixen'em prezentuje kawałek, w którym rozprawia się z poczuciem bezsensu i frustracją dnia codziennego. Mocnego numeru posłuchacie już teraz na ESKA.pl.

Jojo - kim jest? To młody raper z Milewa, małej wsi w województwie Kujawsko-pomorskim, który odważył się zrealizować swoje marzenia. "Będzie co będzie" to numer, który ma inspirować do działania. Raper pisał go w czasie, kiedy zawładnęło nim poczucie monotonii, świadomość niewykorzystanych szans i straconych okazji. To dzięki niemu pozbył się złości i niepokoju.

Swoje pierwsze kawałki "do szuflady" zaczął pisać kilka lat temu. W technikum został nominowany do akcji #Hot16Challenge. Pozytywny odbiór tego kawałka sprawił, że zaczął pisać więcej. Początkowo bał się, że zabraknie mu tematów na kolejne numery, z czasem jednak zaczął swobodnie bawić się tekstami i muzyką. Teraz większość pensji inwestuje w jakość swoich nagrań i zachęcając słuchaczy, by inwestowali w siebie i swoje marzenia.

Choć przyznaje, że wychował się na rapie i wspomina jak "w maluchu słuchał z kaset numerów hip-hopowych", odważnie sięga po inspiracje z innych gatunków muzycznych, słuchając jazzu, rocka, soul'u, muzyki alternatywnej, RNB, bluesa i popu. Kiedyś jego ulubionym raperem był Peja, aktualnie są to Vixen, Sarius oraz B.R.O. "Bardzo utożsamiam się z kawałkami Vixena, lubię u niego to, że bawi się stylem, do B.R.O z kolei czuję wielki sentyment, bo zagrałem przed nim swój pierwszy koncert."

Najnowsze