Ścieżka dźwiękowa z filmu Johnny

i

Autor: Materiały prasowe

Johnny - piosenki z filmu online. Kto pojawił się na ścieżce dźwiękowej? [TRACKLISTA]

2022-09-30 14:04

Ścieżka dźwiękowa z filmu Johnny w reżyserii Daniela Jaroszka dostępna jest już we wszystkich serwisach streamingowych oraz na winylu! Utwory wykonali m.in. Dawid Podsiało i Kukon. Ścieżka dźwiękowa z filmu Johnny to niesamowita podróż przez wiarę i odwagę.

Johnny, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego księdza Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. Patryk włamuje się do domu w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A robi to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje przed wyzwaniem walki z chorobą. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

Nowości Muzyczne 2022: Melo.Kids wraca z kojącym nerwy utworem Sorry! Hit jesieni?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Johnny - utwory z filmu

Autorem i producentem muzyki do filmu Johnny jest Michał Kush, wielokrotnie nagradzany Fryderykami, multiplatynowy producent oraz kompozytor, twórca wszystkich dotychczasowych płyt Darii Zawiałow. Na albumie znalazły się również dwa ponadczasowe covery w wykonaniu Dawida Podsiadły: Nic nie może wiecznie trwać z repertuaru Anny Jantar oraz Bóg z repertuaru zespołu T.Love. Zaproszeni do współpracy – Kukon i Dawid Karpiuk napisali i wykonali dwa premierowe utwory, powstałe specjalnie na ścieżkę dźwiękową filmu.

STRONA A

  • Spokój/Gniew: SPOKÓJ „Skosztujcie i zobaczcie” w wykonaniu chóru Music Everywhere pod batutą Beaty Śnieg; GNIEW - wykonanie: Kukon
  • Anioł Agnieszki
  • Nie zrozumie nas - wykonanie: Dawid Karpiuk
  • Powołanie
  • Ucieczka

STRONA B

  • Nic nie może wiecznie trwać - wykonanie: Dawid Podsiadło (z repertuaru Anny Jantar)
  • Bez słów
  • Na pełnej petardzie
  • Anioł Hanny
  • Bóg - wykonanie: Dawid Podsiadło (z repertuaru T.Love)
Sonda
Film Johnny - planujesz zobaczyć?

Film Johnny - obsada i twórcy

W rolę charyzmatycznego duchownego Jana Kaczkowskiego wciela się Dawid Ogrodnik. Patryka Galewskiego zagra Piotr Trojan wielokrotnie nagradzany za występ w filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Na ekranie zobaczymy również m.in. Magdalenę Czerwińską, Annę Dymną, Marię Pakulnis, Martę Stalmierską, Witolda Dębickiego, Michała Kaletę i Joachima Lamżę. Za reżyserię filmu odpowiada Daniel Jaroszek, który do tej pory realizował projekty w branży reklamowej. Johnny to jego debiut fabularny. Autorem scenariusza jest Maciej Kraszewski, spod którego ręki wyszła również książka Johnny. Powieść o księdzu Janie Kaczkowskim. Producentem jest Robert Kijak (NEXT FILM). Koproducentami są TVN, Grupa Moderator Studio Filmowe, Warmia Resort, Dawid Podsiadło, Maciej Woć, Sebastian Kwiatkowski, Rafał Różański, Visual Work Rebel Media, Esmetric, Aneta Graff-Dąbrowska, Dreamsound, Cineline, Abstraction Plan, Maciej Kraszewski, Dobra Robota. Johnny powstał we współpracy z rodziną ks. Jana oraz Fundacją im. ks. Jana Kaczkowskiego. Za dystrybucję filmu odpowiada NEXT FILM.

Young Igi i Oki pokazują, czym jest Pleasure! Druga zapowiedź albumu Notatki z Marginesu