Jestem Twoim Starym to kanał jakiego jeszcze nie było! Czym jest nowy projekt?

2019-10-15 13:01 A.D.
Jestem Twoim Starym
Autor: ZPR Media

To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...

Rodzicielstwo jest bardzo satysfakcjonujące, jednak w sieci jest wiele blogów i vlogów, które nie mówią wprost i prawdziwym językiem do ojców. To właśnie do mężczyzn, przyszłych ojców lub tych świeżo upieczonych, kierowany jest kanał Jestem Twoim Starym. Tu nie ma miejsca na ugrzecznianie, jest sama prawda i to z perspektywy doświadczonego ojca.

Jestem Twoim Starym – czym jest nowy projekt?

Jak podkreślają pomysłodawcy projektu:

To prawdziwe filmy i treści , bez cenzury opowiadające o tym, że bycie ojcem jest często zadaniem na cały etat. Plus ogromne nadgodziny. Bo ojcem może zostać każdy, ale tylko ktoś wyjątkowy może być Twoim Starym.

Prowadzącym kanał jest Jaro Sobierajewicz, dziennikarz muzyczny, związany od wielu lat z Eską ROCK, prywatnie ojciec dwójki dzieci. Celem kanału jest dotarcie do ojców, którzy zmęczeni cukierkowymi vlogami, które kierowane są z reguły do mam, będą mogli znaleźć własną przestrzeń. Oczywiście, filmy są jednocześnie mocno uniwersalne i mimo profilu ojcowskiego, z pewnością trafi również do matek, które być może, lepiej zrozumieją swoich partnerów. Jestem Twoim Starym, to nie tylko vlog, ale również porady ojców w formie podcastów i artykułów, które będą pojawiały się na specjalnej stronie.

Siłą serwisu jest ujęcie contentu w formie video, jednak cały projekt jest głosem ojców, którzy będą opisywać swoje przemyślenia i doświadczenia. Są to:

  • Paweł Osetek
  • Jakub Białczak
  • Szymon Kępka
  • Piotr Ślusarski
  • Mateusz Albin

Jak dodają pomysłodawcy:

Bycia Starym się nie nauczysz. Praktyka to podstawa. Dobry stary to coś pomiędzy przyjacielem a ojcem. Z jednej strony wygłupia się z dzieckiem, spędza z nim czas, a z drugiej wychowuje i stawia granice.

Kanał Jestem Twoim Starym realizowany jest przez grupę ZPR Media.

Najnowsze