Gwiazdy na 10. urodzinach ESKA TV! Ola Kot, Gosia Andrzejewicz, Sandra Kubicka i inni [ZDJĘCIA]

2019-09-19 10:03
Gwiazdy na 10. urodzinach ESKA TV! Ola Kot, Gosia Andrzejewicz, Sandra Kubicka i inni [ZDJĘCIA]
Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS Gwiazdy na 10. urodzinach ESKA TV! Ola Kot, Gosia Andrzejewicz, Sandra Kubicka i inni [ZDJĘCIA]

Mija już 10 lat odkąd możemy się cieszyć muzyczną telewizją ESKA TV! To właśnie z tej okazji w środę 18 września, w warszawskim klubie Opera odbyły się urodziny stacji, na których bawiło się mnóstwo gwiazd. Podczas imprezy nie zabrakło fantastycznej muzyki i niezwykłych niespodzianek.

W tym roku ESKA TV świętuje swoje 10. urodziny. 18 września w klubie Opera w Warszawie odbyła się huczna impreza, na której bawiły się tłumy gwiazd. Wśród gości, którzy razem ze stacją celebrowali ten niezwykły jubileusz pojawili się m.in. Sandra Kubicka, Gosia Andrzejewicz, Kaen, Robert Burneika, Michał Szczygieł, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Hanna Żudziewicz, Saszan czy Kasia Dziurska. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć też gwiazd ESKI - Oli Kot, Oli Ciupy, Damiana Wilczyńskiego, Jankesa i Rudego.

Gwiazdy na 10. urodzinach ESKA TV!

Każdego gościa, który pojawił się w klubie Opera na placu Teatralnym, przywitał kwartet smyczkowy. Podczas imprezy odbyło się oficjalne powitanie Oli Ciupy na pokładzie ESKA TV. Gwiazda specjalnie dla gości przygotowała swój set, który porwał do tańca wszystkich obecnych. Nie zabrakło pobudzających hitów na czasie, rozgrzewających napojów i przepysznych przekąsek.  Wydarzenie wprawiło wszystkich w wyjątkowy nastrój i pozwoliło wyluzować w środku pracowitego tygodnia!

Już teraz zobaczcie jak gwiazdy świętowały 10. urodziny ESKA TV w klubie Opera.

Co działo się na 10. urodzinach ESKA TV w klubie Opera? Zobaczcie sami w galeriach poniżej!

Najnowsze