Jest 10/10 ale... - nowy trend

i

Autor: canva.com Jest 10/10 ale... - nowy trend

Jest 10/10 ale…. - trend który podbija internet

2022-06-23 16:03

Od kilku dni internet podbija zapoczątkowany na TikToku trend. Na czym polega? Jest 10/10 idealnie sprawdzi się jako gra towarzyska podczas spotkania ze znajomymi i pomoże ich lepiej poznać. O co chodzi w trendzie, który podbił serca internautów na całym świecie? Odpowiedź może zaskoczyć!

Jest 10/10 ale…- te słowa od kilku dni nieustannie powtarzają się na TikToku i Twitterze. Co oznacza nowy trend? To trend, który trafił do nas ze Stanów Zjednoczonych. Początkowo był wykorzystywany jako forma gry towarzyskiej na TikToku, później trafił na Twittera gdzie jego użytkownicy popisywali się swoją kreatywnością tworząc viralowe wpisy. O co chodzi w jest 10/10? Co to znaczy? Tłumaczymy byście mogli go wykorzystać podczas najbliższego spotkania ze znajomymi. Gwarantujemy świetną zabawę!

Piosenki z TikToka 2022 - te utwory stały się hitami w aplikacji!

Sonda
Co myślisz o memie Jest 10/10 ale...?
ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Jest 10/10 ale... - co to znaczy?

Jest 10/10 to trend zapoczątkowany na amerykańskim Tik Toku. Odnosi się do skali, w której z wyglądu oceniamy osobę którą jesteśmy zainteresowani. 10/10 to ktoś, kto wizualnie jest w naszych oczach idealny. Po słynnym ale… dodajemy coś co teoretycznie mogłoby skreślić tę osobę, coś co jest wadą, bądź po prostu coś co lubimy a ta osoba nie. Na przykład - Jest 10/10 ale…nie słucha ESKI. Następnie druga osoba odpowiada ile w skali na 10 dałaby danej osobie po dowiedzeniu się o słynnym ale. Oczywiście cały trend należy traktować z przymrużeniem oka i pamiętać o tym, że to tylko zabawa. 

Jest 10/10 ale... - zagraj ze znajomymi

Internetowy trend doskonale sprawdzi się podczas spotkania ze znajomymi. Mem przearanżowany w grę towarzyską przełamie lody, zapewni rozrywkę na cały wieczór i pozwoli Ci lepiej poznać Twoich przyjaciół.

Listen to "Fenomen Tik Toka" on Spreaker.