Eurowizja Junior 2020 - głosowanie. Na jakiej stronie głosować?

Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, dlatego też widzowie już zacierają ręce na nadchodzące głosowanie! Kiedy rozpocznie się etap oddawania głosów na swoich faworytów i na jakiej stronie głosować na uczestników Eurowizji Junior 2020? Niezbędna szczegóły poznacie na ESKA.pl!

Głosowanie online na Eurowizję Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami! 18. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior odbędzie się raptem za cztery dni, dlatego też internauci coraz częściej wyszukują informacji na temat głosowania. Okazuje się, że format nadchodzącej Eurowizji Junior jest dość drastycznie zmieniony, z uwagi na wciąż trwającą pandemię koronawirusa. Sam styl przeprowadzenia konkursu, to jednak nie koniec zmian. Otóż proces głosowania również został delikatnie zaktualizowany. Widzowie w najbliższym głosowaniu będą mogli oddać głos tylko i wyłącznie na trzech wybranych przez siebie faworytów i ich piosenki, nie na pięciu, tak jak było to w poprzednich edycjach. Głosowanie online na Eurowizję Junior 2020 będzie składało się z dwóch etapów, z czego pierwszy rozpoczął się 27 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego, a następny po wszystkich występach. Większość osób już zastanawia się, na jakiej stronie internetowej będzie mogło oddać swój eurowizyjny głos. Najważniejsze informacje na ten temat oraz link do strony z głosowaniem znajdziecie poniżej. 

Eurowizja Junior 2020 - na jakiej stronie głosować? 

Głosowanie na Eurowizję Junior 2020 trwa! Pierwsza faza oddawania głosów online wystartowała 27 listopada o godzinie 20:00, natomiast etap drugi potrwa tylko 15 minut i rozpocznie się po zakończeniu dwunastu występów Eurowizji Junior 2020. Wszyscy widzowie, którzy chcą oddać swój głos muszą wejść na tę stronę internetową, następnie zaznaczyć trzy wybrane przez siebie piosenki i potwierdzić swoje głosowanie rozwiązując banalne równanie matematyczne. 

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze