Jeremy Zucker w Polsce 2022 - bilety, data, miejsce koncertu autora hitu “comethru”

2021-10-13 11:52
Jeremy Zucker w Polsce 2022
Autor: Materiały prasowe Fource

Jeremy Zucker z jednym koncertem w Polsce w 2022 roku! Odtworzenia jego utworów w serwisach streamingowych liczone są w miliardach, a megahity “comethru”, “all the kids are depressed” czy “you were good to me” z miejsca zachwyciły słuchaczki i słuchaczy na całym świecie. Jeremy Zucker to absolutna rewelacja ostatnich lat i przyszłość światowej muzyki pop. Sprawdźcie szczegóły koncertu amerykańskiego artysty.

Gdy w 2018 roku Jeremy Zucker oczarował świat swoim “comethru”, komponował jeszcze utwory w rodzinnej sypialni w New Jersey i nie przypuszczał, jak głęboko trafi do serc swoich odbiorców. Trzy lata później Zucker ma już na koncie wyprzedaną, światową trasę koncertową, miliardy odsłuchów swoich albumów, występy na największych festiwalach i uznanie wpływowych magazynów muzycznych. Dosłownie kilkanaście dni temu, 1 października ukazał się jego drugi album zatytułowany “CRUSHER”, który jest kolejnym milowym krokiem w karierze Jeremy’ego.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Dojrzały album potwierdza niesamowite zdolności kompozytorskie Zuckera, ale też wnosi nową energię do jego twórczość. Słychać to zwłaszcza w singlach promujących krążek, czyli “18”, “HONEST” i “Therapist”. Promocji płyty towarzyszy wielka, światowa trasa koncertowa, która zahaczy również o Polskę. Będzie to pierwsza okazja do usłyszenia Jeremy’ego Zuckera na żywo w naszym kraju!

Jeremy Zucker - bilety

Jeremy Zucker wystąpi 30 marca w klubie Proxima w Warszawie. Bilety w cenie 89 złotych będą dostępne już od 15 października na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze