Jeremi Sikorski - wiek, sklep, wzrost, dziewczyna, rodzina, Instagram

2019-11-02 22:28
Jeremi Sikorski
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Jeremi Sikorski? Ile ma lat, z kim się spotyka i czym się zajmuje? To najczęściej zadawane pytania dotyczące młodej gwiazdy. Wszystko, co chcecie wiedzieć o Jeremim Sikorskim znajdziecie na ESKA.pl!

Jeremi Sikorski - wiek, wzrost, dziewczyna, rodzina i nieznane ciekawostki, o których nie mieliście pojęcia - najważniejsze informacje zbieramy w jednym miejscu! Co aktualnie dzieje się u gwiazdy młodego pokolenia? Artysta 5 października 2018 zaprezentował swój trzeci album studyjny zatytułowany Soon. Jesienią 2019 roku piosenkarza możemy podziwiać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jeremi Sikorski - wiek, wzrost

Ile lat ma Jeremi Sikorski? Piosenkarz urodził się 20 kwietnia 1999 roku, więc w 2019 skończył 20 lat. Zastanawiacie się też, ile wzrostu ma Jeremi Sikorski? Młody wokalista ma 192 cm!

Jeremi Sikorski - sklep

Jeremi tworzy własne kolekcje w oparciu o swój gust i sprzedaje je za pośrednictwem platformy mymusicshop.pl.

Jeremi Sikorski - Instagram

Jeremi na swoim insta bardzo często udostępnia zdjęcia. Znajdziecie go pod nazwą @jeremisikorski.

Jeremi Sikorski - dziewczyna

Czy Jeremi jest sam czy ma dziewczynę? W czerwcu na instagramowym profilu muzyka pojawiło się zdjęcie z dziewczyną, jednak Jeremi na razie nie zdradza, kim jest jego ukochana.

Jeremi Sikorski - rodzina

Jeremi Sikorski ma brata Artura i siostrę Konstancję. 

Jeremi Sikorski - gdzie mieszka?

Od urodzenia Jeremi Sikorski mieszka w Warszawie.

Jeremi Sikorski - ciekawostki

Ulubione potrawy piosenkarza to pizza, makaron penne z sosem pomidorowym i krem z pomidorów.

Na jakich instrumentach gra Jeremi? Skrzypce, altówka, fortepian i gitara.

Potrafi mówić jak król Julian. Jak sam mówi: Nie słyszę tego, ale moi znajomi mówią, że faktycznie potrafię to robić. Zawsze wygłupiam się tak ze swoim przyjacielem.

Co ogląda w sieci? Oglądam dosłownie wszystko. Od ambitnych dokumentów, przez programy przyrodnicze, po najdziwniejsze filmiki z otchłani internetu.

Jakich artystów słucha Jeremi? Bruno Mars, Ed Sheeran, Shawn Mandes, Taco Hemingway, Jarecki.

Jeremi Sikorski mając półtora roku zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston w Sopocie…i nauczył się go na pamięć. W czerwcu 2015 r. Jeremi wystąpił w telewizyjnym koncercie Debiuty na Festiwalu Piosenki Opole 2015. Niewątpliwymi atutami Jeremiego są: słuch muzyczny i połączenie śpiewania na żywo z tańcem – nieodłącznie pojawiającym się w każdym teledysku.

Jeremi był i jest nieodłącznym elementem Young Stars Festival oraz całego projektu Young Stars. W 2015 zdobył nagrodę podczas Young Stars Awards dla Najlepszego Debiutu 2015.

Najnowsze