Uczestnicy Talentobrania 2020 na TikToku. Tak walczą o zwycięstwo!

2020-05-07 17:00
Uczestnicy Talentobrania 2020 na TikToku. Tak walczą o zwycięstwo!
Autor: ESKA / https://talentobranie.pl/

Każda osoba interesująca się muzyką, marzy o wielkiej karierze. Konkurs talentobranie to idealny moment, aby zrobić coś w tym kierunku. Każdy uczestnik, który już wziął w nim udział ma szansę na rozwinięcie swoich muzycznych skrzydeł! Zobacz na ESKA.pl, jak osoby o wielkim talencie walczą o zwycięstwo na TikToku.

Talentobranie 2020 to droga, a także furtka do kariery muzycznej dla wielu młodych osób. Cały konkurs napędza akcja #śpiewajinagrywajwdomu. Zachęca ona do nagrywania swoich kawałków bez wychodzenia z domu. Organizatorem jest wytwórnia ID Records. Zwycięzcy zostaną wybrani przez swoich fanów oraz branżę muzyczną. Wszystko zorganizowane jest po to, aby uczestnicy przeżyli wielką przygodę, nawiązali nowe znajomości oraz pracowali na swój sukces. Pierwszy etap konkursu kończy się już lada moment, bo 18 maja. Tego dnia zostaną podsumowane wszystkie głosy i zostanie wyłoniona szczęśliwa TOP 50, która przejdzie dalej do następnego etapu akcji. Głosowanie na uczestników konkursu Talentobranie 2020, trwa na specjalnej grupie na Facebooku – Społeczność ID Records | #talentobranie.

Wywiad z Viki Gabor

Talentobranie 2020 - uczestnicy konkursu na TikToku

Konkurs Talentobranie 2020 to bez wątpienia wielka szansa dla osób, które uwielbiają śpiewać i tworzyć muzykę. Dzięki tej akcji, ich talent ma szansę zobaczyć bardzo dużo osób w sieci! Sprawdźcie poniżej, jak losowo wybrani przez nas uczestnicy konkursu radzą sobie na popularnym TikToku.

Pełną listę talentów znajdziecie na stronie internetowej: www.talentobranie.pl.

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze