Jędrzej Skiba - kim jest uczestnik z The Voice of Poland 11? To on dał romantyczny występ

2020-11-28 20:57 Ewelina Kulasza
Jędrzej Skiba
Autor: Materiały Prasowe/TVP, Jan Bogacz

Kim jest Jędrzej Skiba? To uczestnik jedenastej edycji The Voice of Poland 11, który oczarował trenerów. Podczas przesłuchań w ciemno dał niesamowicie romantyczny występ, który widzowie zapamiętają na długo. Więcej informacji o Jędrzeju, poznacie na ESKA.pl.

Jędrzej Skiba - kim jest uczestnik, który pojawił się w jedenastej edycji The Voice of Poland? To on wyszedł na scenę i od razu zachwycił aż trzech trenerów, którzy odwrócili w jego kierunku swoje czerwone fotele. Artysta zaśpiewał kawałek Adore You z repertuaru Harry'ego Stylesa i przekonał do siebie Urszulę Dudziak, Michała Szpaka, a także Edytę Górniak. Finalnie Jędrzej zdecydował się kontynuować przygodę w programie w drużynie Urszuli Dudziak. Co ciekawe, to nie pierwszy raz kiedy Jędrzej Skiba pojawia się na scenie w The Voice of Poland. Niektórzy widzowie mogą kojarzyć go z 6. edycji muzycznego show! Wokalista pojawił się w programie ze swoją siostrą Julią w drugim odcinku, gdzie zaprezentowali swój wokal w nietypowym coverze piosenki Billie Jean Michaela Jacksona.

Największym osiągnięciem Jędrzeja jest dotarcie do półfinału The Voice of Poland VI razem ze swoją siostrą. Czy w jedenastej edycji zajdzie jeszcze dalej? Czas pokaże!

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.

Jędrzej Skiba - The Voice of Poland

Jędrzej Skiba to nowy uczestnik 11. edycji The Voice of Poland, który wybrał drużynę debiutującej trenerki - Urszuli Dudziak. Wokalista razem ze swoją siostrą Julią, brał udział w 2015 roku w 6. edycji muzycznego programu, gdzie dotarł do półfinału show.

Jędrzej Skiba - wiek

Ile lat ma Jędrzej Skiba? To ciekawi wielu z was! Jędrzej ma 25 lat i mieszka we Wrocławiu.

Jędrzej Skiba - Instagram

Uczestnik The Voice of Poland jest aktywny również w mediach społecznościowych. Możecie go znaleźć na Instagramie pod nazwą @j__skiba.

Najnowsze