JDabrowsky topowy youtuber i ojciec! Najnowsze zdjęcie influencera porusza do łez

2020-09-22 15:39 Patrycja Obarowska
Jan Dąbrowski
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

JDabrowsky czyli topowy youtuber, ale także wzorowy młody tata! Polski youtuber po raz kolejny świeci przykładem i jest idolem dla wszystkich swoich fanów! Jego najnowsze zdjęcie na Instagramie porusza do łez! Musicie je zobaczyć na ESKA.pl!

JDabrowsky świeci przykładem po raz kolejny! Gwiazda znana doskonale na polskiej scenie YouTube'a uwielbiana jest przez swoich fanów za treści, jakie tworzy, otwartość, szczerość, a przede wszystkim dobry uśmiech, którym zaraża wszystkich dookoła. JDabrowsky słynie z dobrego przekazu i wartościowych treści, których na polskim YouTube nigdy dość. Tymczasem dzięki mediom społecznościowym znowu możemy zobaczyć Janka, w nieco innej roli, która również służy za dobry przykład. JDabrowsky opublikował 21 września 2020 roku na swoim profilu na Instagramie przeurocze zdjęcie, nad którym fani gwiazdy niemalże się rozpływają, a co najważniejsze są z niego dumni! Influencer pokazał na zdjęciu swoją malutką córeczkę Polę w swoich objęciach i wywołał tym ujęciem masę pozytywnych emocji. Po raz kolejny pokazał swoim fanom, co w życiu jest dla niego najważniejsze i na jakie wartości w życiu powinno się zwracać uwagę. Przesłodki kadr youtubera JDabrowskiego i jego małej córeczki Poli możecie zobaczyć poniżej!

JDabrowsky z córką Polą - to zdjęcie robi furorę! 

JDabrowsky opublikował na Instagramie najnowsze zdjęcie, które stało się hitem! Przesłodki post, na którym widzimy youtubera i jego małą córeczkę Polę zebrał prawie 100 tysięcy polubień dzień od publikacji w internecie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💖 Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)
YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze