JD dołącza do Clout Festival! Na scenie wystąpią największe gwiazdy rapu

i

Autor: Clout Festival JD dołącza do Clout Festival! Na scenie wystąpią największe gwiazdy rapu

MUSICIE TAM BYĆ

JD dołącza do Clout Festival! Na scenie wystąpią największe gwiazdy rapu

2024-06-24 15:08

JD Sports Polska została partnerem tytularnym CLOUT 3.0! To brytyjska marka, której asortyment opiera się na wyselekcjonowanym obuwiu, odzieży oraz dodatkach w stylach sporty, streetwear i urban outdoor. Założony w 1981 roku brand mocno stawia na lifestyle, emocje i doświadczanie, co idealnie łączy się z dynamiką CLOUT Festival. Firma kojarzona jest z jakością i pewnością siebie, co również stanowi wspólny mianownik. JD posiada ponad 900 sklepów na całym świecie, w tym kilkanaście w Polsce.

Dzięki tej współpracy CLOUT Festival będzie mógł wzmocnić pozycję na polskim rynku festiwali muzycznych. Z kolei dla JD Sports Polska to możliwość współtworzenia wydarzenia skierowanego do młodej generacji. Tym samym to szansa na zwiększenie świadomości marki wśród odbiorców muzyki i wydarzeń kulturalnych.

Clout Festival 2024 - kiedy i kto wystąpi? Światowe gwiazdy rapu na jednej scenie!

CLOUT Festival to największy projekt, jaki realizujemy w ramach BIG IDEA GROUP. To bezprecedensowa sytuacja - nikt w Polsce nie zrobił wcześniej trapowego festiwalu z udziałem tak ważnych postaci amerykańskiej sceny. Bogaty i świeży line-up to jedno, ale konsekwencja w budowaniu społeczności, stawianie na najnowsze rozwiązania produkcyjne oraz wizerunkowa odwaga - drugie. Nasz festiwal ma dostarczać experience na światowym poziomie. Naszym celem jest, żeby CLOUT był marką rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale również globalnie, czego jesteśmy już świadkami. Partnerstwo z JD Sports z pewnością przyspieszy realizację naszych założeń - Sławomir Ostruszka, Founder CLOUT Festival.

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń

Od samego początku budowania marki CLOUT stawialiśmy na jej jakość i unikalność. Wyróżniliśmy się nie tylko międzynarodowym programem artystycznym, ale też budującym napięcie marketingiem czy wyjątkową identyfikacją wizualną, a dzisiaj możemy się cieszyć potężnym community. To dla nas [CLOUT] wielkie wyróżnienie, że tak gigantyczna marka jak JD Sports wchodząc na polski rynek wybiera właśnie CLOUT Festival jako wydarzenie, które chce objąć patronatem tytularnym. Tym samym wachlarz możliwości istotnie się poszerza, a nasz horyzont nie kończy się na Polsce - Maksymilian Kabara, Co-Founder CLOUT Festival.

Pierwszy sklep JD w Polsce został otwarty w 2021 roku. Trzy lata później marka staje się partnerem tytularnym największego rapowego festiwalu w Polsce zorientowanego na amerykańską scenę.

W ekipie JD znajdują się m.in. Waima czy DJ Felipe, a więc postaci doskonale kojarzone z hip-hopowym środowiskiem. Jedną z gwiazd kampanii 2023 byli dobrze znani raperzy z UK: Central Cee i Kano. W skali globalnej JD jest partnerem m.in. londyńskiego Wireless Festival, irlandzkiego Longitude Festival oraz zlokalizowanego w Manchesterze Parklife. Marka JD Sports jest również partnerem uznanych drużyn piłkarskich, takich jak AS Roma, West Ham United, AFC Bournemouth, Luton Town czy Sevilla FC. Teraz do tego różnorodnego składu dołącza również CLOUT Festival 3.0.

Clout Festival 3.0 - DATA, GWIAZDY

CLOUT Festival presented by JD, pierwszy i jedyny worldwide rap festiwal w Polsce, nominowany do nagród European Festival Awards 2023 w kategorii Best Medium-Sized Festival, wraca z trzecią i najmocniejszą edycją do tej pory. W lipcu czekają nas dwa dni wypełnione rapem z topowej półki, bez podziału na kategorie. Do Warszawy przylecą najbardziej wpływowi zagraniczni artyści współczesnego rapu: gwiazdy sceny, zyskujące na popularności talenty oraz weterani gatunku. Headlinerami CLOUT Festival presented by JD będą Playboi Carti i Chief Keef. Towarzyszyć im będzie czołówka amerykańskiej sceny, utalentowani newcomerzy i giganci gatunku. W Warszawie pojawią się m.in. Offset, Trippie Redd, Destroy Lonely czy Yung Lean oraz inne nazwiska, które uzupełniają bogaty line-up najważniejszego rapowego wydarzenia sezonu 2024. WE ARE CLOUT! CLOUT Festival 3.0 presented by JD odbędzie się w dniach 13-14 lipca w Warszawie na Torze Służewiec.

Zaprasza Radio ESKA!