Jason Derulo zapomniał o BTS?! Tym zachowaniem zdenerwował fanów gwiazd k-popu

BTS, Jason Derulo
Autor: fot. Universal Music Poland / Warner Music Poland

Jason Derulo z ogromnym sukcesem na koncie! Amerykański piosenkarz po jedenastu latach znowu był na szczycie, jednak nic nie wspomniał o BTS, któremu dużo w tej kwestii zawdzięcza! Fani k-popowego zespołu nie przestają krytykować muzyka i nagłaśniają sprawę. Więcej wyjaśnień na ESKA.pl!

Jason Derulo po jedenastu latach znowu może pochwalić się pierwszym miejscem na liście Billboard Hot 100! Amerykański piosenkarz, który niedawno połączył siły z niesamowicie popularnym k-popowym zespołem BTS zdobył pierwsze miejsce za remiks utworu Savage Love. Ostatni taki sukces miał miejsce w 2009 roku, kiedy debiutancki singiel Whatcha Say Jasona Derulo znajdował się na pierwszej pozycji słynnej, topowej listy. Savage Love, które powstało we współpracy z BTS ukazało się w sieci 14 października 2020 roku. Remiks ten cieszył się niesamowitą popularnością, szczególnie na TikToku, gdzie piosenka wpadła w viral i swoje wersje nagrywał do niej niemalże każdy użytkownik tej aplikacji. Obecnie jednak Jason Derulo nie może uwolnić się od negatywnych komentarzy, ponieważ świętując swój najnowszy sukces, nie wspomniał o BTS, a jak wiadomo zespół ten miał w nim swój duży udział. Fani k-popowego zespołu nie przestają opisywać w sieci zachowania Jasona Derulo, które ich zdaniem było nie na miejscu.

Jason Derulo i BTS - co się stało?

Jason Derulo podczas swojego ostatniego Live'a na TikToku odniósł się do sukcesu remiksu Savage Love, który został nagrodzony pierwszym miejscem na liście Billboard Hot 100. Artysta podziękował wszystkim, lecz nie wspomniał o BTS, co bardzo zdenerwowało fanów k-popowego zespołu.

BTS kiedyś i dziś
Najnowsze