BTS śpiewają swój hit w powiększonym składzie! Nie uwierzycie z kim!

2020-09-30 13:32 Patrycja Obarowska
BTS
Autor: Universal Music Poland

Popularni wokaliści BTS 21 sierpnia 2020 wydali jeden ze swoich największych hitów Dynamite, który w serwisie YouTube zebrał ponad 420 milionów wyświetleń! Teraz zaśpiewali singiel w powiększonym składzie! Kto razem z artystami z BTS zaśpiewał ich popularny kawałek? Zobaczcie i posłuchajcie na ESKA.pl!

Dynamite od BTS to istny hit! Nie dość, że singiel zebrał ponad 420 milionów w najsłynniejszym serwisie wideo, czyli na YouTube, to w dodatku utwór ten śpiewają równie popularne gwiazdy! BTS swój kawałek Dynamite wydali dokładnie 21 sierpnia 2020 i podbili nim wakacje. Ich najnowsza piosenka przynosiła im jeszcze większą sławę i rozgłos. Singiel Dynamite i udostępniony do niego teledysk to jednak nie koniec niespodzianek. K-popowy boys band dał fanom powiew świeżości, w momencie w którym w sieci pojawiło się nagranie, jak BTS śpiewają piosenkę Dynamite wraz z Jimmy'm Fallonem i The Roots. Kilkuminutowe nagranie bardzo przypadło fanom do gustu, ponieważ dzień od publikacji w internecie zebrało prawie 7 milionów wyświetleń. Pod zabawnym klipem pojawiło się także 50 tysięcy komentarzy, w których fani wyrazili swój zachwyt nad tym wystrzałowym, muzycznym mixem. 

BTS śpiewają swój hit z Jimmy'm Fallonem i The Roots

BTS śpiewają Dynamite razem z popularnym aktorem i komikiem Jimmy'm Fallonem oraz z amerykańskim zespołem hip-hopowym The Roots! Ich piosenka w takim wydaniu podbija sieć i zgarnia miliony wyświetleń z godziny na godzinę. 

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze