Jason Derulo nie przestaje tańczyć! Love Not War większym hitem niż Take You Dancing?

2020-12-01 15:06
Jason Derulo nie przestaje tańczyć! Love Not War większym hitem niż Take You Dancing?
Autor: screen from video: Jason Derulo x Nuka - Love Not War [Official Music Video] / YouTube.com/ Jason Derulo Jason Derulo nie przestaje tańczyć! Love Not War większym hitem niż Take You Dancing?

Take You Dancing opanowało cały świat. Podobnie zresztą, jak utwór Savage Love. Jason Derulo po tych dwóch sukcesach nie spoczął na laurach i kontynuuje dominację muzycznego rynku. Czas na kolejną propozycję, za sprawą której artysta ponownie zachęca do tańca!

Jason Derulo na TikToku nie ma sobie równych - obserwuje go tam ponad 40 milionów osób. Wpadający w ucho, jednocześnie zagadkowy podkład został wykonany przez dziewiętnastoletniego producenta – Nuka. Melodia zyskiwała coraz większą popularność, a Jason Derulo będąc wielkim fanem wiralowych sensacji nie mógł przepuścić takiej okazji. Pomimo dzielących ich tysięcy kilometrów połączył siły z młodym artystą tworząc singiel „Love Not War (The Tampa Beat)”. Poprzedni kawałek wydany przez artystę we współpracy z Jawsh 685, Savage Love (Laxed - Siren Beat) okazał się światowym hitem.

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Jason Derulo dominuje listy przebojów na całym świecie już od jakiegoś czasu. Artysta posiada pięć singli #1, 11 platynowych płyt w USA, 15 miliardów odtworzeń swoich utworów, prawie 7 miliardów wyświetleń w platformie YouTube oraz 190 milionów sprzedanych singli. To utalentowany piosenkarz, tancerz i songwriter, który współpracował między innymi z takimi postaciami jak: Lil Wayne, Pitbull, Florida Georgia Line, Gucci Mane Diddy, Sofía Reyes, czy Sean Kingston. Derulo rozpoczął swoją karierę muzyczną wydając w 2009 roku utwór Watcha Say. Od tego czasu był jednym z najbardziej popularnych artystów naszych czasów. Jason Derulo ma na ten moment ponad 45 milionów słuchaczy w platformie Spotify oraz prawie 7,5 milionów obserwujących na Instagramie.

Producent Nuka pochodzi z Nowej Kaledonii i ma zaledwie 19 lat. W 2018 roku artysta wrzucił na Soundclouda utwór 4 Brylean (WayzRmx2018). Dwa lata później jego muzyka zyskała dużą popularność w platformie TikTok. W połowie kwarantanny użytkownicy TikToka z całego świata zaczęli z coraz częściej korzystać z melodii, w których użyto charakterystycznego dźwięku syreny. Dźwięk Tampa Curhat Beat - nazwany tak ze względu na użytkownika, który jako pierwszy umieścił go na TikToku - został użyty w ponad 23 milionach filmików w tej platformie i zyskał ponad 200 miliardów reakcji.

Jason Derulo - nowa piosenka Love Not War

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze