Jason Derulo i BTS w jednej piosence! Kiedy premiera wystrzałowego remiksu?

2020-09-29 9:52 Patrycja Obarowska
BTS, Jason Derulo
Autor: fot. Universal Music Poland / Warner Music Poland

Jason Derulo i BTS w jednej piosence! K-popowy zespół ogłosił właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że dołącza do nadchodzącego remiksu Savage Love, Laxed - Siren Beat od Jasona Derula i Jawsh 685! Kiedy premiera kawałka od artystów w nowej aranżacji? Wpadajcie po więcej na ESKA.pl!

Jason Derulo i BTS połączą swoje muzyczne siły i pojawią się w jednej piosence! K-popowy zespół BTS, jeden z najpopularniejszych w swojej kategorii, 28 września 2020 za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że dołącza do Jasona Derulo i Jawsh 685 przy ich nadchodzącym remiksie Savage Love Laxed -Siren Beat, który swoją premierę będzie miał już lada moment! Co więcej Członkowie BTS podjęli się wyzwania i spróbowali swoich sił w jednym z bardziej popularnych trendów na TikToku, czyli w tańcu Savage Love od Jasona Derulo. K-popowi artyści płynnie wykonywali wirusowy taniec, wymachując rękami w odpowiedni sposób. Dla niewtajemniczonych piosenka Jasona Derulo i Jawsh 685 stała się tak popularna tego lata w aplikacji TikTok, że miliony użytkowników, w tym także cała masa znanych celebrytów podjęło się tego tanecznego wyzwania. Udostępniony na Twitterze wpis od BTS utwierdził tylko fanów o współpracy z autorem hitu Savage Love. K-popowy zespół podpisał swój post hasztagiem #SavageLoveRemixThisFriday.

Jason Derulo i BTS we wspólnym remiksie - kiedy premiera?

Jason Derulo i BTS w jednej piosence! Okazuje się, że już 2 października zostanie udostępniony remiks  Savage Love Laxed -Siren Beat, w którym usłyszmy także artystów BTS. Czy będzie hitem, jak pierwsza wersja tej piosenki? Bez wątpienia nadchodzący remiks okaże się strzałem w dziesiątkę!

Najnowsze