BTS Week 2020! K-popowy zespół będzie w telewizji?!

2020-09-23 12:16 Patrycja Obarowska
BTS
Autor: Universal Music Poland

BTS Week 2020 zbliża się wielkimi krokami! Okazuje się, że jeden z najpopularniejszych k-popowych zespołów będzie w telewizji! Jeśli jesteś ich fanem, przygotuj popcorn, ponieważ premiera nocnego show z artystami rusza lada moment! O co chodzi w nadchodzącym wydarzeniu i kiedy dokładnie się rozpocznie? Więcej o BTS Week 2020 już na ESKA.pl!

BTS Week 2020 to nadchodzące wydarzenie, do którego fani powinni przygotować się już lada moment. Zatem popcorn w dłoń, ponieważ specjalny tydzień w telewizji z k-popowym zespołem BTS zbliża się wielkimi krokami! Zacznijmy jednak od samego początku. O co chodzi w wydarzeniu? Kiedy się rozpocznie i jaki jest jego cel? Okazuje się, że południowokoreański zespół BTS od poniedziałku, 28 września 2020 roku będzie pojawiał się, co wieczór przez cały tydzień w programie NBC The Tonight Show z udziałem Jimmy'ego Fallona. BTS Week 2020 to nic innego, jak nocny program, który będzie zawierał unikalne przedstawienie każdej nocy, w tym na przykład wykonanie hitu od BTS Dynamite. W programie z BTS znajdzie się też czas i miejsce na fragmenty komedii z prowadzącym oraz wirtualny wywiad. Czemu akurat BTS? Nie ma się co dziwić, że to właśnie ten muzyczny zespół został zaproszony do rozrywkowego show, biorąc pod uwagę ich ostatnie osiągnięcia. Więcej o najnowszych sukcesach k-popowego zespołu zdradzamy poniżej!

BTS - ostatnie sukcesy

BTS nie zwalnia tempa i pnie się po szczeblach muzycznej kariery w zawrotnym tempie! Jest to pierwszy koreański zespół, który dwa tygodnie z rzędu plasował się na szczycie listy Billboard Hot 100 z singlem Dynamite. Co więcej ich teledysk do piosenki zgarnął rekord YouTube. BTS może także pochwalić się wygranymi wszystkich czterech kategorii w nominacji na MTV VMA!

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze