Jan-rapowanie, NOCNY i Holak o rozstaniach i powrotach! Układanka HITEM?! [VIDEO]

2018-10-22 13:17
Jan-rapowanie & NOCNY o poszukiwaniu miłości! Układanka HITEM?!
Autor: @osiemdziewiec

Jan-Rapowanie, czyli jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia przedstawia swoją Układankę! Posłuchajcie nowego singla - na ESKA.pl

Jan-Rapowanie powrócił z pierwszym utworem zapowiadającym drugi studyjny album! Warto wspomnieć, że raper pojawił się ostatnio gościnnie w utworze Zuzy Jabłońskiej, Powiedz mi to w twarz. Najnowszy, solowy utwór Janka, stał się jednym z największych obecnie hitów na YouTube. Klip w 4 dni od premiery miał ponad 360 tysięcy wyświelteń, z czego 26 tysięcy łapek w górę i 382 łapki w dół. Jan-Rapowanie nad piosenką Układanka współpracował z NOCNYm i Holakiem.

Jan-Rapowanie - o czym jest piosenka Układanka?

Układanka to spełnienie obietnicy Janka i Nocnego o tym, że "czegoś takiego w polskim rapie jeszcze nie było". Mimo ogromu kawałków o relacjach damsko-męskich, dotąd nikt nie ugryzł kwestii rozstań i powrotów w taki sposób. Janek mimo młodego wieku w dwóch zwrotkach zwięźle streścił swoje podejście do sprawy, które może być bliskie wielu z jego słuchaczy. Zaraźliwy refren w kawałku zaśpiewał Holak, a całość mimo poważnego tematu utrzymuje dość luźny charakter.

Za teledysk odpowiedzialny jest Michał Jagiełło, a numer jest pierwszym zwiastunem drugiego albumu Jana-rapowanie i Nocnego, który ukaże się nakładem SB Maffija Label.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze