Jan-rapowanie, NOCNY i Holak o rozstaniach i powrotach! Układanka HITEM?! [VIDEO]

2018-10-22 13:17
Jan-rapowanie & NOCNY o poszukiwaniu miłości! Układanka HITEM?!
Autor: @osiemdziewiec

Jan-Rapowanie, czyli jeden z najlepszych raperów młodego pokolenia przedstawia swoją Układankę! Posłuchajcie nowego singla - na ESKA.pl

Jan-Rapowanie powrócił z pierwszym utworem zapowiadającym drugi studyjny album! Warto wspomnieć, że raper pojawił się ostatnio gościnnie w utworze Zuzy Jabłońskiej, Powiedz mi to w twarz. Najnowszy, solowy utwór Janka, stał się jednym z największych obecnie hitów na YouTube. Klip w 4 dni od premiery miał ponad 360 tysięcy wyświelteń, z czego 26 tysięcy łapek w górę i 382 łapki w dół. Jan-Rapowanie nad piosenką Układanka współpracował z NOCNYm i Holakiem.

Jan-Rapowanie - o czym jest piosenka Układanka?

Układanka to spełnienie obietnicy Janka i Nocnego o tym, że "czegoś takiego w polskim rapie jeszcze nie było". Mimo ogromu kawałków o relacjach damsko-męskich, dotąd nikt nie ugryzł kwestii rozstań i powrotów w taki sposób. Janek mimo młodego wieku w dwóch zwrotkach zwięźle streścił swoje podejście do sprawy, które może być bliskie wielu z jego słuchaczy. Zaraźliwy refren w kawałku zaśpiewał Holak, a całość mimo poważnego tematu utrzymuje dość luźny charakter.

Za teledysk odpowiedzialny jest Michał Jagiełło, a numer jest pierwszym zwiastunem drugiego albumu Jana-rapowanie i Nocnego, który ukaże się nakładem SB Maffija Label.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze