Zuza Jabłońska, Jan Rapowanie i Siles walczą z hejtem w sieci! Powiedz mi to w twarz

2018-10-05 9:15
Zuza Jabłońska i Jan Rapowanie walczą z hejtem w sieci! Powiedz mi to w twarz
Autor: fot. https://www.instagram.com/zuzaajablonska/ (screen z Instagrama)

Zuza Jabłońska z Voice of Kids połączyła siły z Janem-Rapowanie i Silesem! Owocem ich współpracy jest singiel pt. Powiedz mi to w twarz. O czym jest utwór?

Nowości Muzyczne 2018 zasila m.in. nowa piosenka Zuzy Jabłońskiej - Powiedz mi to w twarz! Laureatka drugiego miejsca pierwszej edycji Voice of Poland, stworzyła swój nowy singiel w projekcie z artystami tworzącymi hip-hop! 15-letnia wokalistka współpracowała raperem znanym, jako Jan-Rapowanie i Siles. 

Zuza Jabłońska x Jan-Rapowanie - piosenka

Zuza Jabłońska x Jan-Rapowanie x Siles w piosence Powiedz mi to w twarz - poznacie na ESKA.pl! Jak brzmi to zaskakujące połączenie? Przekonacie się już niebawem.

Sam utwór promuje akcje #powiedzmitowtwarz, która ma na celu walkę z nienawiścią w internecie. Wszystko wyjaśniła Zuza Jabłońska na swoim facebookowym profilu: Ludzie myślą, że w internecie są anonimowi, ale tak nie jest. Najprościej jest ocenić drugiego człowieka w ogóle go nie znając, a robimy to tylko dlatego, bo mu się w życiu udaje i jest szczęśliwy a nas to wkurza i decydujemy się na lekkie podcięcie skrzydeł, bo przecież jesteśmy ekspertami od spraw oceniania. Ja mówię stanowczo NIE hejtom oraz poniżaniu innych najłatwiejsza drogą, którą jest droga internetowa. Jeśli masz w sobie tyle odwagi żeby #powiedzieć prosto w twarz STOP, dołącz do akcji i wrzuć post w postaci zdjęcia/filmiku, gdzie widnieje napis #powiedzmitowtwarz z własną interpretacja i opisem. Co dla Was znaczą te slowa? A może kiedyś doświadczyliście tego? Razem powiedzmy NIE, razem wykrzyknijmy POWIEDZ MI TO W TWARZ!

Piosenka pt. Powiedz mi to w twarz, premierowo już wkrótce! Bądźcie czujni.

Wsłuchując się w barwę głosu Zuzy Jabłońskiej, obserwując sceniczną ekspresję i profesjonalizm w czasie wykonań w telewizji, trudno uwierzyć, że to dopiero nastolatka na początku swojej artystycznej drogi, a nie wokalistka z wieloletnim doświadczeniem. Zuza jednoznacznie pokazała, że scena to jej żywioł.

Jan-Rapowanie to urodzony w 1998 roku artysta, znany z projektu Popkillera - Młode Wilki 6. Kojarzyć możecie go również z utworu pt. Damy radę, nagranego ze Smolastym.

Siles to kolejny artysta z najwyższej półki raperów młodego pokolenia. Swoją jakość udowodnił wydając w wytwórni Quebonafide, singiel LBC. Sporą popularnością w internecie cieszył się również utwór Uśmiech, a od początku października słuchacze mogą oceniać utwór pt. Co mi powiesz, nagrany z Young Igi.

Popek x Matheo - o czym jest piosenka Wszystko i nic? [TEKST]

Najnowsze