The Voice of Poland 10: Baron pozbędzie się dredów? Muzyk zdradza, kiedy zmieni fryzurę!

2019-09-30 10:34 kw
The Voice Kids - Tomson i Baron zdradzają przepis na sukces
Autor: The Voice Kids Tomson i Baron

Jubileuszowa, dziesiąta edycja The Voice of Poland przynosi widzom wiele wzruszeń, zachwytu, ale też uśmiechu. Nie brakuje uzdolnionych wokalistów, którzy zachwycają nie tylko trenerów, ale także telewidzów. W tej edycji, trenerami są Margaret, Tomson i Baron, Kamil Bednarek oraz Michał Szpak. Gwiazdy świetnie czują się w swoim towarzystwie, a pomiędzy występami uczestników, szczerze rozmawiają. Podczas jednej z przerw, Baron zdradził pozostałym trenerom, czy pozbędzie się charakterystycznych dla niego dredów.

The Voice of Poland 10: Baron pozbędzie się dredów? To mogłoby zasmucić wszystkie fanki przystojnego muzyka. Baron i Tomson to duet nierozerwalny. Panowie uczestniczą w The Voice of Poland od kilku edycji i świetnie sprawdzają się w roli trenerów. Na planie programu panuje bardzo luźna i przyjemna atmosfera, ponieważ wszyscy trenerzy bardzo się lubią. Podczas przerw między występami, prowadzą bardzo ożywione rozmowy. Baron zdradził ostatnio, czy pozbędzie się kiedyś swoich dredów.

The Voice of Poland: Baron zetnie dredy?

Jubileuszowa, dziesiąta edycja The Voice of Poland obfituje w rewelacyjne występy uczestników oraz niecodzienne wyznania trenerów. Podczas nagrań Przesłuchań w Ciemno Aleksander Milwiw-Baron wdał się w rozmowę z Margaret i Kamilem Bednarkiem na temat… dredów. Kamil Bednarek zapytał gitarzystę, jak długo nie zmieniał fryzury. Baron odpowiedział:

Osiemnaście lat mam dredy. Nie wyobrażam sobie ich nie mieć

Margaret postanowiła dopytać trenera, czy myślał kiedyś o ich ścięciu. 

Chciałbym ich nie musieć ścinać. Trochę tak, jakbym miał sobie rękę obciąć - odpowiedział Aleksander Milwiw-Baron.

Trener zdradził również, kto byłby w stanie namówić go do ścięcia dredów. Jedyną osobą, kiedyś przekona Barona do zmiany fryzury, będzie jego żona. Trzeba przyznać, że Baron to niezły romantyk!

Najnowsze