Jako 3-latek recytował Pana Tadeusza w Mam Talent. Tak teraz wygląda Rafał Sołtysik!

i

Autor: Mam talent / YouTube Jako 3-latek recytował Pana Tadeusza w Mam Talent. Tak teraz wygląda Rafał Sołtysik!

mam talent

Jako 3-latek recytował Pana Tadeusza w Mam Talent. Tak teraz wygląda Rafał Szołtysik!

2024-02-23 12:40

Mając zaledwie 3 lata wystąpił w Mam Talent i niemal bezbłędnie wyrecytował Inwokację z Pana Tadeusza. Jego występ rozłożył jury na łopatki, a nagranie z castingu stało się prawdziwym hitem sieci. Jak zmienił się Rafałek Szołtysik od czasu swojego słynnego występu?

Mając 3-lata recytował inwokację w Mam Talent i skradł serca jurorów oraz widzów programu. Jego bezbłędna pamięć, odwaga i talent wprawiły w osłupienie, a wideo z castingu, do dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych, polskich występów w Mam Talent. Rafał Sołtysik stał się prawdziwą gwiazdą. Jego wyjątkowy występ był niesamowicie uroczy i bawił do łez. Przez długi czas rezolutny chłopiec był przedstawiany jako najmłodszy uczestnik w historii polskiej edycji programu. Dziś Rafał Szołtysik ma już 12 lat i wygląda całkiem inaczej. Nic, więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, co teraz robi i jak zmienił się chłopiec, który recytował Inwokację Adama Mickiewicza w Mam Talent 2014.

Lena Moonlight o muzyce, Roztańczonym Narodowym i Mam talent - wywiad Radio SuperNova

Jak dziś wygląda Rafał Sołtysik?

Rafał Szołtysik na scenie Mam Talent zrobił prawdziwe show. Rezolutny 3-latek powalił jury na kolana, a nagranie z jego występu stało się prawdziwym hitem sieci. Chłopiec niemal od urodzenia był oswajany z klasyką polskiej literatury. Poezja, uczenie się jej na pamięć i recytacja od zawsze były dla niego dobrą zabawą. Rafał Szołtysik brał udział w wielu konkursach recytatorskich i był prawdziwą gwiazdą śląskich wydarzeń. To właśnie stamtąd pochodzi utalentowany chłopiec, który często recytował słynne dzieła w gwarze śląskiej. Teraz Rafał Szołtysik ma już dwanaście lat i chodzi do szkoły podstawowej. Choć miłość do poezji w nim została, to chłopiec postanowił skupić się na nauce.

Agnieszka Chylińska w Mam Talent wylała morze łez. Wszystko przez jedną z uczestniczek