Jakim uczniem będziesz w nowym roku szkolnym? QUIZ

2020-08-24 14:29
szkoła, nauka, uczeń
Autor: pixabay.com

Wakacje powoli dobiegają końca, a to oznacza tylko jedno! Wielkimi krokami zbliża się powrót do szkoły. Już 1 września wielu uczniów wyruszy na oficjalną uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021, a następnego dnia zasiądą w swoich ławkach i będą uczestniczyć w lekcjach. Jakim uczniem będziesz w tym roku? Ambitnym, leniwym czy może pół na pół? Rozwiąż nasz quiz i zobacz, co może Cię czekać w nadchodzącym roku szkolnym.

Wakacje powoli dobiegają końca, a to oznacza tylko jedno - nowy rok szkolny 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością powrót do placówek szkolnych niektórych cieszy, a innych wręcz dołuje. Zamiast spania do południa, czeka na większość uczniów poranny budzik. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Powrót po długiej przerwie związanej z pandemią, a także wakacjami może być naprawdę miły. Spotkanie z kolegami z klasy, a także nauczycielami może obudzić w wielu osobach sporo energii. Niektórzy chcą dobrze napisać nadchodzące testy ósmych klas oraz maturę, aby następnie kształcić się w wymarzonym kierunku. Jakim typem ucznia będziesz w nowym roku szkolnym? Leniwy, ambitny czy może pół na pół? Rozwiąż nasz quiz poniżej odpowiadając na wiele ciekawych i życiowych pytań, a zobaczysz co być może czeka na Ciebie w nadchodzących miesiącach. Dobra zabawa gwarantowana!

Jakim uczniem będziesz w nowym roku szkolnym?

Pytanie 1 z 10
Jutro masz kartkówkę, a jeszcze nic się nie uczyłeś/-aś - co robisz?
Viki Gabor kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze