Jakie talenty skrywają Polacy? Niektóre z nich są bardzo nietypowe!

2019-08-20 13:48 A.D.
Kańtoch
Autor: ESKA.pl

Bartosz Kańtoch znów wyruszył z mikrofonem na ulice Warszawy. Tym razem poszukiwał ludzi, którzy mają wyjątkowe talenty lub hobby. Czy mieszkańcy stolicy wyróżniają się czymś szczególnym? Co takiego potrafimy i co powinniśmy zrobić, gdy wydaje nam się, że nic? Ten materiał rozwieje wasze wątpliwości! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Czy każdy z nas posiada jakiś talent? Czy warto się nim chwalić? To pytanie z pewnością przynajmniej raz w życiu przemknęło wam przez głowę. Niektórzy są urodzonymi kucharzami, inni świetnie sprawdzają się w sportach indywidualnych lub zespołowych. Są też tacy, którzy potrafią robić rzeczy tak zdumiewające i zapierające dech w piersi, że sami pragniemy być jak oni. Ilu mieszkańców stolicy przyznało się Bartkowi Kańtochowi do swoich pasji? 

Zobacz też: Kiedy ostatnio zrobiłeś coś dobrego? Eska sprawdziła, jak często i w jaki sposób pomagamy

Jakie talenty skrywają Polacy? 

Bartek Kańtoch spotkał na ulicach Warszawy wiele ciekawych osobistości. Wśród nich była między innymi Anka, która zaprezentowała taniec z kołami hula-hoop! Jedna z ankietowanych opowiedziała o swojej zdolności pisania prawą i lewą ręką, a grupka dzieci chętnie przedstawiła swoje piłkarskie umiejętności. Największe wrażenie robią jednak Marysia i Julian, którzy pokazali akrobacje ikaryjskie! Jesteście ciekawi? Wszystkich bohaterów ankiety ESKI możecie poznać w poniższym materiale.

Najnowsze