Kiedy ostatnio zrobiłeś coś dobrego? Eska sprawdziła, jak często i w jaki sposób pomagamy

2019-08-01 10:00 A.D.
Dobre uczynki
Autor: ESKA.pl

Jak często robicie coś dobrego dla innych ludzi i świata? Czy bycie bezinteresownym jest bardzo trudne? Bartosz Kańtoch ruszył na ulice i sprawdził, czy i jakie mają w tej kwestii sukcesy mieszkańcy Warszawy. Udało mu się porozmawiać z kilkoma bardzo ciekawymi przechodniami. Efekty możecie sprawdzić sami na ESKA.pl!

Niektóre pytania wydają się proste, jednak nie tak łatwo na nie odpowiedzieć. Co tak naprawdę oznacza bycie dobrym? Jak definiujemy dobre uczynki? Bartosz Kańtoch postanowił przepytać na ten temat mieszkańców stolicy. Z początku szło dość dobrze - wszyscy zgodnie odpowiadali, że oczywiście, robią wiele dobrych rzeczy. Problem pojawił się, jednak gdy przyszedł moment pochwalenia się dokładnie swoimi sukcesami. Co odpowiadali przechodnie?

Zobacz też: Asteroida QQ23 2006 uderzy w ziemię 10 sierpnia? NASA ostrzega przed niebezpieczeństwem!

Jakie dobre uczynki spełniamy? Bartosz Kańtoch zapytał przechodniów! 

Nie tak łatwo odpowiedzieć na pytanie, co dobrego robimy dla innych lub świata. Zapytane przez Bartosza osoby musiały się zastanowić, zanim odpowiedziały! Większość z nich podawała jednak rzeczy takie jak przygotowanie posiłku dla bliskich czy segregowanie śmieci. I miały rację! Każdy sposób jest dobry i nawet mała rzecz może okazać się ważna dla innych. Cały filmik zobaczyć możecie poniżej.

Najnowsze