Jakich mamy superbohaterów? Ten film pokaże wam, kto jest nim naprawdę. Łzy wzruszenia gwarantowane!

2019-12-11 13:17 A.D.
Jakich mamy superbohaterów? Ten film pokaże wam, kto jest nim naprawdę. Łzy wzruszenia gwarantowane!
Autor: Google — Year in Search 2019 (YouTube.com/Google) Jakich mamy superbohaterów? Ten film pokaże wam, kto jest nim naprawdę. Łzy wzruszenia gwarantowane!

2019 rok był rokiem superbohaterów. W kinach pojawiły się nowe filmy o Avengersach i kapitan Marvel, a miłośnicy seriali zobaczyli epickie zakończenie serialu Gra o Tron. Prawdziwych bohaterów możemy spotkać jednak każdego dnia na naszej drodze. Google za sprawą swojego podsumowania przypomina, co jest miarą prawdziwego bohaterstwa! Właściciel najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie udostępnił w internecie filmik, który wzrusza do łez i skłania do refleksji!

Bo miarą prawdziwego bohaterstwa nie jest siła mięśni, ale siła SERCA. - ten cytat znają wszyscy, którzy oglądali Herkulesa. Mimo to wciąż superbohaterami są dla nas postaci z filmów i seriali. Są dzielni, potrafią wspaniale walczyć, stają na czele sił dobra, umieją dowodzić i radzą sobie w sytuacjach kryzysowych. Każdy z nich posiada oczywiście charakterystyczny strój i super moce. Czy to rysunkowa She-ra, Aria Stark czy Spiderman - wszyscy są wyjątkowi. Ludzie marzą o tym, by być tacy jak oni i nie zdają sobie sprawy, że wielu z nich już mogłoby się równać z tymi wymyślonymi bohaterami! Chociaż magia i super siła nie istnieją, to na świecie są rzeczy o wiele ważniejsze niż podnoszenie przedmiotów siłą myśli, a walkę ze złem powinniśmy podejmować tam, gdzie faktycznie jest to koniecznie. I nie mówimy o ataku z kosmosu, czy superprzestępcach, a codziennych problemach! Google przygotowało prawdziwie wzruszający film, w którym pokazuje, kto w 2019 roku okazał prawdziwą siłę i determinację.

Film Google 2019 - kto jest prawdziwym bohaterem? 

Google przedstawiło nam najpopularniejsze wyszukiwania, ale również filmiki z roku 2019. Widzimy w nich nie tylko bohaterów filmów, lecz również tych, którzy otaczają nas na co dzień. Sportowcy, osoby niepełnosprawne, dzieci wiedzące, jak ważne jest wsparcie, a także ci, którzy dbają o zwierzęta i osoby chętnie dzielące się tym, co mają z innymi. Filmik kończy wspaniałe przesłanie brzmiące: 

Ponieważ życie dla wartości, ważniejszych niż my sami to właśnie życie bohatera. Do wszystkich, którzy swoją mocą wzmacniają innych.

Najnowsze