Jaka pogoda jutro? Najbliższy weekend nie zachwyci fanów lata!

2022-07-08 13:25
Deszcz
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Pogoda cały czas się zmienia. Po silnych upałach, które można było zaobserwować na przełomie czerwca i lipca, nie ma już śladu. Do Polski dotarło ochłodzenie, a temperatury znacznie spadły. Zamiast kąpieli w słońcu, mamy kąpiele w deszczu. Najbliższy weekend nie zapowiada się optymistycznie. Sprawdźcie, jaka czeka nas jutro pogoda.

Pogoda na jutro - jaki będzie weekend? Odpowiedź na to pytanie z pewnością pozwoli wam zrobić sobie odpowiednie plany. Pogoda na lato 2022 to wielkie zaskoczenie. Kiedy wszyscy myśleli, że lipiec będzie najbardziej upalnym miesiącem, do Polski dotarło ochłodzenie. Zamiast temperatur na poziomie ponad 30 stopni, z jakimi mieliśmy do czynienia na przełomie czerwca i lipca, możemy zaobserwować ich 20. Zgodnie z przewidywaniami synoptyków spadkowi temperatur w całej Polsce towarzyszy też deszcz. Dobra wiadomość jest taka, że upały jeszcze powrócą, dlatego nie można mówić o końcu lata. Eksperci pogodowi prognozują, że temperatury na poziomie 30 stopni będą odczuwalne w drugiej połowie miesiąca. Najbliższy weekend, 9-10 lipca, nie będzie należał do udanych. Nie będzie ciepło, a w niedzielę pokropi deszcz!

Pogoda długoterminowa lipiec 2022. Upały powrócą ze zdwojoną siłą!

Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?

Pogoda na weekend

Jaka prezentuje się prognoza pogody na weekend? Te informacje nie ucieszą osób, które miały zaplanowany urlop i chciały go spędzić na świeżym powietrzu. Synoptycy ostrzegają, że nie powinniśmy spodziewać się ocieplenia. W sobotę i niedzielę wskaźniki na termometrach nie pokażą więcej niż 21 stopni. Niedziela upłynie też pod znakiem opadów deszczu. Deszczowa aura zapowiadana jest również na początek przyszłego tygodnia. Zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek lepiej nie wychodzić bez parasola!

Sonda
Wierzysz prognozom pogody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze