Jaką pizzą jesteś? Specjalny quiz na Dzień Pizzy

pizza
Autor: Value Stock Images

Międzynarodowy Dzień Pizzy 2021 zbliża się wielkimi krokami! Z okazji nietypowego święta przygotowaliśmy dla ciebie oryginalny, śmieszny quiz, który zdradzi ci, jaką pizzą jesteś! Pepperoni, Hawajska, a może Margherita? Dowiedz się już teraz rozwiązując poniższy quiz!

Międzynarodowy Dzień Pizzy 2021 zbliża się wielkimi krokami! Już lada dzień wszyscy będziemy mogli w pełni legalnie zamówić przepyszną pizzę i nie zwracać uwagi na liczbę zjedzonych kalorii. To ważne święto dla wszystkich miłośników pizzy będzie miało miejsce już 9 lutego 2021 roku. Przyznajmy, że wielu z nas dałoby się nieraz pokroić za kawałek pizzy, nic więc dziwnego, że te okrągłe danie cieszy się tak ogromną popularnością! Z racji zbliżającego się Światowego Dnia Pizzy postanowiliśmy przygotować dla ciebie śmieszny, nietypowy quiz, który zdradzi ci, jaką pizzą jesteś. Możemy także obiecać, że po jego rozwiązaniu od razu staniesz się głodny!

Pamiętaj jednak, aby nie zamawiać pizzy dzisiaj, ponieważ święto to obchodzimy dopiero w najbliższy wtorek, 9 lutego. Zanim jednak przejdziemy do quizu, sprawdźmy kilka ciekawostek związanych z tym przepysznym dniem. Okazuje się, że święto pizzy 9 lutego obchodzimy w Polsce Rosji i we Włoszech, zaś inne kraje świętują ten dzień w innym terminie. Oficjalni smakosze kulinarni wyróżniają aż 50 rodzajów pizzy, które serwowane są na stołach we wszystkich zakątkach świata! Jaką pizzą jesteś ty? Sprawdź to już teraz! 

Pizza bez drożdży. Jak zrobić proszkowe ciasto na pizzę? To proste!
Najnowsze