Jak wydłużyć działanie baterii w telefonie? 5 przydatnych sztuczek!

2020-07-14 12:58 Patrycja Obarowska
telefon
Autor: pixabay.com

Bateria w twoim telefonie pada już po kilku godzinach?! Poznaj 5 poniższych sztuczek i korzystaj ze swojego smartfona znacznie dłużej! Istnieje kilka przydatnych trików, które wydłużają życie baterii w telefonie i sprawiają, że jest on o wiele bardziej funkcjonalny.

W dobie internetu smartfon jest niczym przedłużeniem naszej ręki, bez której trudno byłoby nam żyć. Z naszych telefonów korzystamy na tyle intensywnie i często, że żywotność baterii w urządzeniu wyczerpuje się i traci na jakości po bardzo szybkim czasie jej użytkowania. Na całe szczęście nie zawsze słaba bateria w smartfonie równa się z kupnem nowego telefonu, który wcale nie należy do tanich rzeczy. Okazuje się, że istnieje wiele sprawdzonych sposobów, które mogą polepszyć stan naszej baterii i sprawić, że będzie ona funkcjonować zdecydowanie sprawniej, a co najważniejsze dłużej! Jak to zrobić? Już na ESKA.pl przygotowaliśmy 5 fantastycznych sztuczek, które być może rozwiążą problem wiecznie padającej baterii! Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że sprawa jest dość indywidualna. Każdy model telefonu ma w sobie inny rodzaj baterii, a więc nie każdy posiadacz smartfona musi mieć z nią problem.

Bateria w telefonie - sztuczki 

Bateria w telefonie rozładowuje się po kilku godzinach? Poznaj 5 poniższych sztuczek i odmień życie swojego telefonu!

  1. Tryb Nie przeszkadzać! Korzystaj z niego ilekroć nie używasz swojego telefonu, ponieważ każde powiadomienie przychodzące na twój smartfon budzi ekran twojego telefonu, a tym samym korzysta z baterii. Jeśli wiesz, że możesz pozwolić sobie na wyciszenie urządzenia, to korzystaj z tej funkcji, a twoja bateria z pewnością ci za to podziękuje. 
  2. Oszczędzanie baterii to tryb stary jak świat, który znajduje się niemalże na każdym telefonie. Dzięki tej opcji twoja bateria będzie wiedziała, że musi oszczędzać swoje siły! 
  3. Korzystasz tylko z jednej apki, a w tle masz ich włączonych co najmniej kilka? Wyłącz wszystkie aplikacje działające w tle, a z automatu wydłużysz swój dzień z telefonem. 
  4.  Lokalizacja to kolejna rzecz, która lubi zabierać dużo energii. Wyłącz ją jeśli nie musisz korzystać z niej w ciągu całego dnia. 
  5. Ej! Tryb nocny w telefonie nie jest tam bez powodu! Przyciemniony i wygaszony ekran sprawi, że bateria nie rozładuje się tak szybko. 
Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze