Aplikacje na telefon, które musisz mieć w 2020 roku!

2020-07-07 12:52 Patrycja Obarowska
Telefon
Autor: ESKA.pl

Aplikacje na telefon, które musisz zainstalować w 2020 roku! Dowiedz się, które z nich cieszą się największą popularnością i korzystaj z ich możliwości już teraz. Uzupełnij swój smartfon o najciekawsze i najmodniejsze aplikacje w tym roku! Więcej na ESKA.pl!

Aplikacje, które możemy ściągać na swój smartfon są, jak damska torebka bez dna! Istnieje ich tyle, że można byłoby wybierać bez końca. Aby ułatwić zadanie wszystkim użytkowników mobilnych apek, przygotowaliśmy najlepsze z najlepszych, które warto mieć na swoim smartfonie w 2020 roku. Aplikacje z przeróżnych kategorii, które mogą okazać się zbawienne w wielu życiowych sytuacjach! Nie wiesz w co zagrać w wolnej chwili, gdzie edytować posty na Instagram, jak najszybciej przetłumaczyć treść w obcym języku? Zostań z nami do samego końca, ponieważ już na ESKA.pl czekają na ciebie aplikacje na telefon, które rządzą w 2020 roku! Pełną listę znajdziesz poniżej w artykule. W dobie internetu trudno nie ściągaj aplikacji, jednak należy robić to ostrożnie i najlepiej ze sprawdzonych źródeł, ponieważ istnieje wiele niebezpiecznych aplikacji, które w późniejszym czasie mogą wykraść, przechwycić nasze osobiste dane, które mamy na swoich telefonach. 

Aplikacje na telefon - 2020 

  • Ruff - to jedna z lepszych aplikacji do pisania notatek! Nie ma w sobie wielu opcji, jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu cieszy się ogromną popularnością.
  • Storybeat - to jedna z lepszych aplikacji, która umożliwia dodanie muzyki do swoich relacji na Ig!
  • Endomondo - to aplikacja, która doda ci zdrowia, dosłownie! Zainstaluj ją i zadbaj o siebie. 
  • Adobe Lightroom Photo Editor - to jedna z bardziej popularnych, darmowych apek, która świetnie nadaje się do obróbki zdjęć.
  • Duolingo - bezkonkurencyjna i najmodniejsza aplikacja do nauki języków obcych! Z duolingo mamy naukę połączoną z zabawą. 
  • YouTube Music - to nowość od serwisu YouTube, który służy głównie do słuchania muzyki na telefonie bezpośrednio przez apkę.
  • LESS_ - sprzedawaj i kupuj swoje ubrania, gadżety online! Ta aplikacja świetnie sprawdzi się osobom, które chciałyby nadać rzeczom drugie życie.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze