Jak wyciąć dynie na Halloween 2020? Proste sposoby

halloween
Autor: pixabay.com

Wyobrażacie sobie Halloween 2020 bez upiornie wykrojonych dyni, które mają różne wielkości i wzory? Pewnie, że nie, ponieważ w Halloween dynie są niemalże obowiązkowe! Jak wyciąć dynię w Halloween 2020? Zdradzamy na to proste sposoby na ESKA.pl!

Jak wyciąć dynię na Halloween 2020? Odpowiedzi na te pytanie szuka bardzo dużo osób, które rozpoczynają przygotowania do nadchodzącego pogańskiego święta. Jak wiemy Halloween 2020 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ święto to wypada 31 października 2020 roku, czyli w najbliższą sobotę. Z uwagi na wciąż trwającą pandemię koronawirusa możemy być niemalże pewni, że zbliżająca się noc halloweenowa będzie zupełnie inna niż dotychczas. Jeśli więc dzieci nie zapukają do naszych drzwi z nadzieją, że dostaną jakieś cukierki, może warto chociaż ozdobić swój dom? Wykrojona, upiorna dynia nada się idealnie na tę okazję i większość osób sięga po właśnie tego typu własnoręczne ozdoby w Halloween! Jak więc w prosty sposób zrobić lampiony z dyni, które w Polsce robią furorę od kilkudziesięciu lat? Już na ESKA.pl zdradzamy wam najprostsze i najszybsze sposoby na wykonanie tych ozdób w domu. 

Halloween 2020 - jak wyciąć dynię? 

Do wykonania słynnego lampionu z dyni na Halloween 2020 będziemy potrzebować:

  • Zdrową dynię, najlepiej świeżą
  • Mazak
  • Ostry nożyk
  • Świeczkę

W pierwszej kolejności musimy odkroić wierzch dyni, a następnie wydrążyć ją łyżeczką. Na przodzie mazakiem malujemy twarz dyni, dowolnie wybrany przez siebie kształt, po czym wycinamy go ostrym nożykiem. Do środka dyni wkładamy małą świeczkę i nasz lampion na Halloween jest gotowy!

Lampion z dyni na Halloween
Najnowsze