Halloween 2020. Najlepsze memy z tej okazji. One podbijają internet

Halloween
Autor: pixabay.com Halloween

Jeśli nie jesteś fanem strachu w Halloween, nie oglądasz horrorów i nie czytasz opowieści o duchach, to wiedz, że Halloween może być rownież świetną okazją do zabawy! Zobacz, jak niektórzy użytkownicy widzą to pogańskie święto. Te memy o Halloween mówią same za siebie i rządzą w necie!

Halloween 2020 w sieci już nie takie straszne! Zobaczcie, jak do pogańskiego święta podchodzą użytkownicy, którzy na co dzień uwielbiają śmieszkować w internecie. Memy, czyli zabawne grafiki, które tyczą się wielu różnych kontekstów pojawiły się także w wersji halloweenowej. Internauci śmieją się do rozpuku, a obrazki niewymagające słów bawią niczym nieudany horror. Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was galerię pełną memów na Halloween 2020, które podbijają internet! Z pewnością nie będziecie w stanie przejść koło nich obojętnie! Jak wiemy, Halloween 2020 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ zwyczaj ten przypada na 31 października 2020 roku. Z racji, że w tym roku Halloween nie będzie takie samo, jak dotychczas z uwagi na pandemię i nie ma sensu wyczekiwać raczej dzieci pukających do drzwi, proszących o garstkę cukierków, mamy dla was grafiki, które z pewnością wywołają uśmiech na waszej twarzy i zrobią wam dzień. Memy na Halloween 2020 znajdziecie poniżej! 

Memy - co to?

Memy to śmieszne, tematyczne obrazki, często niewymagające opisu, bez których internet w dzisiejszych czasach z pewnością nie byłby tak barwny i wesoły.

Makijaż na Halloween 2020 [TUTORIAL] | ESKA XD - Beauty by Pati #7
Najnowsze